0

Güney Avustralya, SkyCity Adelaide'ye Soruşturma Başlattı

Avustralya’daki bir başka kara tabanlı kumar kuruluşu olan SkyCity, Güney Avustralya’daki Likör, Kumar ve Piyangoları yöneten organın bugün eyaletin kumar kuruluşu operasyonlarının bir değerlendirmesini devreye alacağını açıklamasının ardından faaliyetlerine ilişkin bir soruşturma yürütüyor.

SkyCity Adelaide soruşturması

Güney Avustralya İçki ve Kumar Komisyonu Üyesi Dini Soulio, Yeni Güney Galler, Victoria ve Batı Avustralya, Queensland’deki kumar kuruluşlarına yönelik yaklaşan soruşturmayla birlikte, Güney Avustralya’nın kumar kuruluşu operasyonlarını benzer şekilde incelemesi gerekliliğini doğrulamak için, başarısızlıklar “kumar kuruluşu piyasasının daha geniş sistemik endişelerini” gösterdiğinden

” Bugüne kadarki soruşturmalar, Crown Resorts’un Crown Casino işletmecileri olarak önemli başarısızlıklarının altını çizdi. Ayrıca, Star Entertainment Group, N’de mevcut bir sorgunun konusudur. Önemli başarısızlıkların gerçekten kabul edildiği SW.”

Dini Soulio, Likör ve Kumar Komiseri Soulio daha sonra Güney Avustralya’nın SkyCity’nin eyaletteki tek yetkili olup olmadığını incelemek için geniş bir yetkinliğe sahip olan emekli Yüksek Mahkeme yargıcı Brian Martin QC’yi atadığını açıkladı. kumar kuruluşu, kumar kuruluşu lisansına sahip olmaya uygun.

” Bay Martin, yasal mesleğin son derece takdir edilen bir üyesidir. Aslında temel ceza adaleti değerlendirmelerini yapmıştır. Güney Avustralya’daki önemli suçların ele alınmasına yönelik reformlardan ve devletin ceza indirim oranı planından oluşan politikalar.”

Dini Soulio, Likör ve Kumar Komiseri Martin tarafından yöneltilen soruların 1 Şubat’tan sonra İçki ve Kumar Komisyonuna rapor vermesi gerekecek, 1985.

SkyCity Eğlence Grubu

SkyCity Adelaide geri dönüyor 207, Torrens Nehri kıyısındaki tarihi Tren Garı yapısında yer alan, bünyesinde barındırdığı çeşitli ev eğlence seçenekleri ile tüketicilerine keyif ve keyif sunuyor. modern bir ortam.

Kumarhane devletin 000 Güney Avustralya’ya yaklaşık AU$207 ekleyen 207 en büyük şirket her yıl milyon ($207 milyon) AU$ milyon ($19 milyon) vergi. SkyCity Adelaide, 1’den fazla kişiden yararlanmaktadır.

SkyCity Adelaide’nin operatörü SkyCity Entertainment Group, aynı şekilde Auckland, Queenstown ve Hamilton’da kumarhanelerin sahibi ve işletmecisidir.

.