0

Güney Kore: Üçüncü Incheon IR Arafta, Geliştirici Yatırımcı Arıyor

Güney Kore’de Incheon’da bulunan yepyeni bir anonim tesisin inşası aslında 2 yıldan fazla bir süredir ertelendi. Yepyeni bir rapora göre, mevcut tasarımcı ortak olacak yepyeni bir iş bulmaya ve sonuca yardımcı olması için görevi satın almaya çalışıyor.

RFKR Bildirildiğine Göre Görünüyor Yeni Yatırımcının Midan City Projesine Yardımcı Olması İçin

R&F Korea(RFKR), projeden sorumlu tasarımcı Midan City görevi aslında görevinin 2 yıllık ertelendiğini gördü. Asgam tarafından yayınlanan ve bölgesel haber kaynaklarına işaret eden bir rapora göre değerlendiren R&F Korea şimdi daha da fazla devam etmek için finansman arıyor görevle İş, KRW28 milyar($ tutarında bir fiyat teklifi gerektiriyor milyon) görevi geri yüklemek ve ilerlemesine devam etmek için. Hazırlanan birleşik tatil beldesinin daha fazla 25 otel alanı, göçmenler için bir kumarhane döşemesi sağlaması bekleniyor, buna ek olarak birkaç özelliği saymak gerekirse bir kongre yeri ve bir tiyatroya.

Midan City’deki ilerleme, daha önce Caesars Entertainment tarafından sahip olunan bir iş. bu yıl, işletme işi atlamayı seçti. R&F Korea’nın iş ile ilgili anlaşmayı sürdürmesi için bir şans yurtdışındaki operatörler veya finansörlerle güçlere kaydolmasıdır Bir dakika için, bu olası bir seçim gibi görünmüyor. IR göreviyle ilgilenen bir operatör bulmak zor.

Geliştirici Zaten Bir Son Tarih Uzatması Aldı R&F Korea, işi yeniden başlatmaya yardımcı olacak bir finansör bulmanın yanı sıra başka bir engelle daha uğraşır. Şu anda, anonim tesis 17% sadece bitmiştir. İşletmenin vade tarihi vardır. ) Mart 17, 2023, işi bitirmek için. Basitçe söylemek gerekirse, R&F Korea anında yepyeni bir finansör keşfedse bile, önceden belirlenen vade tarihini

karşılamayabilir. Son tarih, işletmenin muhtemelen kaçıracağı ilk tarih değil. Bu yılın Mart ayında, R&F Korea için 12- aylık vade uzatması sağladı. Güney Kore Kültür, Spor ve Turizm Bakanlığı’nın işi. Tasarımcı işi bitirebilirse, yepyeni birleşik tesis Incheon için bu tür 3. merkez olacaktır Konumdaki diğer tatil köyleri Mohegan Inspire Korea’dan oluşur. ile birlikte tekrar açıldığı için ziyaretçi kabul eden Paradise City ile birlikte gelecek yıl kapılarını ziyaretçilere açacak olan .

28.