0

HOFV, Deneyimli Rob Borm'u Oyun EVP'si Olarak İşe Aldı

Hall of Fame Resort and Entertainment Company(HOFV) aslında bilgili Rob Borm ile çalışarak yönetim grubunu güçlendirdi. ikincisi, video oyunlarından sorumlu başkan yardımcısı işlevini üstlenecek ve işletmenin hizmetini ölçeklendirmesine yardımcı olacaktır.

Borm Şirketin Oyun Operasyonlarını Ölçeklendirecek

HOFV aslında video oyun pazarındaki fırsatlar hakkında önemli ölçüde bilgi sahibidir ve günlük rüya öğelerini geliştirmek istiyor. Borm’un eklenmesi, işin stratejilerine devam etmek için ekstra yetkinlik gerektirdiğinden doğru zamanda geliyor.

Video oyunlarının EVP’si olarak, yepyeni atanan HOFV’nin bahis departmanını yönetecek ve Fantezi Ligi Salonu bu amaçla, Borm iş grubuyla etkileşime girecek ve görevi geliştirmek için ortaklarıyla birlikte çalışacak. ve üstün sonuçlar sağlar. Video oyunu görevinin EVP’si, HOFV’nin video oyun öğelerini kullanmak için Genesis ve Rush Street gibi işletmelerle yepyeni bir ekip oluşturacak.

Ayrıca, Borm sorumlu olacak yepyeni ortaklar bulmaya çalışmak ve HOFV’nin ayak izini genişletmek için. Uzun yıllara dayanan deneyimi, HOFV’nin stratejilerinin önemli bir parçasıdır. Borm aslında daha önce e-spor işi LeagueSpot’un işbirliklerinin başkanı olarak çalıştı. Game Informer için ortak yayıncı olarak 20 yıldan fazla deneyime sahiptir ve dijital ev eğlencesinde akıcıdır.

HOFV’nin Gelecek İçin İddialı Planları Var

Borm, HOFV’ye kaydolmaktan heyecan duyuyor ve daha katılmadan önce bile bu işten etkilendiğini itiraf ediyor . İşletmenin, pazardaki en önemli isimlerden birkaçıyla güçlü işbirlikleriyle desteklenen mükemmel bir video oyunu sektörüne sahip olduğunu akılda tuttu. Video oyunlarının yepyeni EVP’si, işletmenin dahiyane rüya tasarımının olağanüstü olmaktan başka bir şey olmadığını içeriyordu.

Piyasada daha önce deneyim sahibi biri olarak Borm, HOFV’nin başarılarına hayran kaldı ve kendisinin Genesis ve Rush Street gibi operatörlerin dikkatini çekmenin ne kadar zor olduğunu ilk elden kabul ediyor.

HOFV, Borm’u işe davet etti. Başkan Michael Crawford, video oyun becerisinin yepyeni EVP’sini iş grubuna dahil etmekten heyecan duyduğunu belirtti. Crawford, HOFV’nin özlemleri hakkında ek bilgi sağladı:

” , bu sektörde var olan önemli çeşitlilikteki geliştirme fırsatlarından nasıl yararlanılacağını anlayan ve işimiz ve hem müşterilerimiz hem de hayranlarımızla ortaklarımız için en uygun doğrudan maruziyeti nasıl üreteceğini anlayan birine ihtiyacımız vardı. ”

HOFV başkanı Michael Crawford HOFV, kendisini “Pro Football Hall of Fame ile işbirliği içinde uzman futbolun ve ünlü oyuncularının gücünden ve çekiciliğinden yararlanan bir tatil köyü ve ev eğlencesi işletmesi” olarak açıklayan bir markadır. İş, büyümeyi ve pazarda kendini kanıtlamayı sever.

.