0

Japonya'daki Pazar Seçimleri, Hükümetteki Casino Yanlısı Varlığı Konsolide Ediyor

Japonya’da birleşik tatil köylerine verilen desteğin, önceki Başbakan Shinzo Abe’nin korkunç atamasının ardından azalması pek olası değil. Durumun kuşkusuz neden böyle olduğuna dair açıklayıcı bir gösterge varsa, o da Japonya’nın Meclis Üyeleri için Pazar günkü seçim sonuçları mı?

Milletvekilleri Arkaya Daha Fazla Koltuk Kazandı IR

Japonya Restorasyon Partisi ve Liberal Demokrat Parti, Komeito’da birer sandalye kazandı. Her iki kutlama da, Abe’nin Japonya’da ülkeyi turizme açacak, illerini artıracak ve çok fazla vergi kazancı sağlayacak 3 yepyeni kumar tesisi tesisini içeren ilk vizyonunun farkındalığına yönelik bir rotayı sürdürmeye adanmıştır.

Seçimler zorunluydu, çünkü Osaka gibi ilk birleşik tatil yerinin ortaya çıkma ihtimalinin yüksek olduğu yerlerde, federal hükümetin onayını bekliyor, bölgesel muhalefetin bir anlaşmaya varmamasını sağlamak için güçlü bir siyasi yardımın olması gerekiyor. anahtar işlerde.

Yani, Pazar günkü seçimlerden sonra, Liberal Demokrat Parti artık Meclis Üyeleri evinizdeki 146 sandalyeleri yönetiyor, bu da ona 248 koltuklardan toplu olarak. Bu, kutlamanın hükümet düzeyinde politikalara yön verme şansına sahip olduğunu ve Abe’nin vizyonunun korunacağını gösteriyor.

Osaka Muhalefeti Geçerli ve Dikkate Değer

) Osaka’nın bölgesel muhalefeti elbette yararsız değildir ve mutlaka duyulmalı ve üzerinde düşünülmelidir. Bununla birlikte, Liberal Demokrat Parti’nin doğal bir müttefiki olan Japonya Restorasyon Partisi, şu anda Osaka vilayetindeki koltukları yönetiyor. Bu, istemesi gerektiğini gösterir; kutlama, bölge sakinleri tarafından gündeme getirilen konulara ilişkin ek incelemeler açma çabalarını durdurabilir.

Osaka muhalefet grubu, referandumu başlatmak için gereken oyların %2’sini etkili bir şekilde artırma yeteneğine sahipti. sakinleri, şüphesiz vilayet bölgesinde inşa edilmiş bir anonim tatil köyü görmek isterlerse. Bölgesel federal hükümetin bu adımı yerine getirmesi ve ardından ek faktörün dikkate alınması için ana federal hükümete göndermesi konusunda herhangi bir sorumluluk yoktur.

Mevcut seçim sonuçları, yardımda daha fazla kişinin olduğunu ortaya koymaktadır. dahil edilmiş tatil köyleri işlerinden, en azından yönetim düzeyinde. Bunun Osaka için her zaman harika bir haber olup olmadığı ise tamamen başka bir konu.

248.