0

Kalamba Games, Bragg Gaming Group Ile Amerika Birleşik Devletleri'nde Genişliyor

Kalamba Games ve Bragg Gaming Group, Bragg’in ayrılmış Uzak Oyun Sunucusu aracılığıyla bir öncekinin oyuncuların en sevdiği ve yüksek performanslı çeşitli slotlarını dağıtmasını mümkün kılacak işbirliklerinin büyümesini açıkladı. İşbirliği, Amerika Birleşik Devletleri ve Ontario, Kanada’daki yönetilen bahis pazarlarını hedefliyor.

Bragg Kuzey Amerika’da Daha Fazla Tedarikçi Getirmeye Kararlı

Bu yepyeni kampanyayla Sözleşme, her iki işletme de devam eden daha fazla iGaming mevzuatıyla başlayacak olan Kuzey Amerika pazarındaki etkilerini artırmanın yollarını arıyor. İşin odak noktası temel yetki alanları olacak, ancak daha sonra ek büyüme yer değiştirmeleri takip etmelidir. Amerika Kıtası Bragg Gaming Group başkanı Kent Young bu işbirliği şansını davet etti:

son 5 yılda iGaming malzemelerinin aslında oyunculara ihtiyaç duyduğunu gösterdi. Artık Kuzey Amerika genelinde sağladığımız materyalin kapsamını genişletmek için Kalamba oyunlarını taktiksel olarak sunmak için oyuncu seçimlerine ilişkin veriye dayalı içgörülerimizden yararlanma olanağına sahip olduğumuz için mutluyuz.

Bragg Gaming Group Amerika Kıtası Başkanı Kent Young Young, işletmenin kendi veri odaklı içgörülerinin aslında Kalamba’nın pratik bir ortak olacağını ve Kuzey Amerika’yı olduğu gibi kontrol edecek bir ortak olacağını öne sürdüğünü belirtti. Kalamba Games şu anda tasarımcının çalışmalarını ilk elden gözlemlemek için yıllardır çalışıyor.

Set aslında bir süredir çalışıyor, çünkü şirket başlangıçta bir araya geldi. ve Kalamba, uluslararası iGaming pazarında ilk video oyunlarını tanıttı. Bunu göz önünde bulundurarak, aslında Amerika Birleşik Devletleri’nde daha fazla iGaming seçeneği sunmak için sürekli bir baskı var, bu da New York bile cüretkarken çağdaş işbirliğine neden oldu. etkileşimli kumar kurumlarını kontrol etme kavramı.

Kalamba da Bragg Gaming’in Amerika Birleşik Devletleri pazarını kapsayan işbirliğine ulaşıldığı güvenilir ortakları arasındadır. Kalamba, mevcut portföye önemli bir katkı olan çeşitli video oyunlarını kullanma becerisine sahip olacak. Babylon ve Griffin’s Quest, Firedrake’s Fortune ve Gates of Babylon, Amerika Birleşik Devletleri müşterilerinin ilgisini çekecek olağanüstü video oyunlarıdır. Oyuncular için benzer şekilde büyüleyici olan Maymun Tanrı ve Huang Jin Shu var.

Kalamba Oyunları Büyümeyi Sürdürmeye Kararlı

Kalamba Games CCO’su Andrew Crosby, Kalamba Games’in Amerika Birleşik Devletleri genelinde genişlemeye odaklanmaya devam ettiğini ve Bragg Gaming ile bu işbirliğinin bu talimatta yer alan bir eylem olduğunu belirtti. Yönetici şunları içeriyordu:

ABD iGaming pazarı bir bütün olarak aslında uzun süredir radarımızdaydı, çünkü hem kendimiz hem de bir bütün olarak pazar için harika bir olanak sağlar. Bragg’in ORYX Gaming’i ile olan kalıcı ve etkili işbirliğimiz sayesinde, artık birinci sınıf ev eğlencemizi ve ilginç oyunlarımızı bu yepyeni izleyicilere ilk kez sunabiliyoruz.

Kalamba Games CCO Andrew Crosby Kalamba aslında 2018’dan daha fazlasının alışveriş vitrinlerinde görünmesini mümkün kılan dahili Bullseye RGS yeniliğini kullanarak, ürünlerinin dışarıda ve fark edilir olmasını garanti etmeye çalışıyor. operatörler. Bununla birlikte, Amerika Birleşik Devletleri’nde düzenlenen piyasaların gelişimi, aslında daha fazla sağlayıcıyı bu alanda büyümeyi sürdürmeye meyilli hale getirdi.

.