0

Las Vegas Cinsel Saldırı 25 Yıl Sonra Adamın Tutuklanmasına Yol Açtı

Las Vegas’ta olup bitenler sadece Vegas’ta kalmamakla kalmaz, başka bir eyalette ikamet etseniz bile eninde sonunda sizi yakalar, 25 gerçeklerden yıllar sonra. Bu, Amerika Birleşik Devletleri adalet sisteminin çalıştığı yöntemdir ve benzetmedeki kaplumbağa gibi amansız bir şekilde ilerlemektedir. Şimdi, bir DNA testi sayesinde, polisler Teksaslı bir ev sahibi olan Lawrence David Shaw’u bir bayana cinsel olarak saldıran

bulma yeteneğine sahip oldular. bir Las Vegas video oyun salonunda. O yıl önce polisler tarafından arandı, ancak suçlanmadı.

Teksas’ta Tutuklandı Yıllar Daha sonra

Shaw’ın soğuk davası, memleketindeki Hamilton County Şerif milletvekilleri tarafından tutuklanmasına neden oldu ve şimdi bir West Tropicana Bulvarı’ndaki King 8 Otel ve Kumarhanesindeki bayan, raporlara göre. Konut veya ticari mülk şu anda feshedilmiş ve aslında Vahşi Batı Kumarhanesi ve Oteli olarak değiştirilmiş olsa da, Shaw’a karşı davanın devam etmesi muhtemeldir.

Shaw ) herhangi bir uygunsuz davranışı sert bir şekilde reddetti ve mağdur ile rızaya dayalı cinsel ilişkiye sahip olduğunu savundu. Görünüşe göre daha önce polislere sözde kurbanla hiçbir zaman fiziksel bir ilişkisi olmadığını bildirmiş. Bununla birlikte, talihsizlikle ilgili son hatıralarına güvenilmez ve kötü bir hafızası var gibi görünüyor. Bunu anlamak kolaydır, çünkü insan hafızası, özellikle 25 yıl sonra, kriminolojide kesinlikle güvenilmez bir kanıttır.

KLAS, medya kuruluşu. Endişeyle ilgili ayrıntılı bilgi veren, kurbanın üzerinde Shaw’unkiyle eşleşen bir kan örneği bulunduğunu belirtti. Sonuçlar geri işlendi2019 Shaw’ın o günkü olay çeşitliliği en kafa karıştırıcı olanı değil. Mağdurun kendisi, kolluk görevlisine bu olaylarla ilgili 4 farklı açıklamayı bildiren düz bir hikaye üretemedi. En çarpıcı olanlardan biri, Shaw’ın kurbanı, muhtemelen bir yatağa bağımlı olduğu konusunda bilgilendirildiği bir kamyona kadar takip etmesi için bilgilendirdiği yerdi.

Shaw daha sonra bir daha asla çalışmasına gerek kalmayacağını ve ona bakacağını söyledi. Ardından, Shaw cinsel saldırıya devam etti. Belirsiz bir zamanda, kurban kamyonu terk etme yeteneğine sahipti. Kurban ve kocası daha sonra talihsizlik yüzünden ayrıldılar, bu da hikayeyi çok daha sıradışı hale getirdi.

Sonunda polisler tarafından Shaw’a karşı suçlamada bulunmak için temasa geçildiğinde, kurban şunları söyledi: hem olay karşısında şok olduğu için hem de Shaw’ın sözde eylemleri boşanmasıyla sonuçlandığı için suçlamada bulunacağını söyledi.

KLAS kurbanın polislere sunduğu tüm hikayeleri ayrıntılı olarak açıklamadı, ancak hala var. bazı bilinmeyenler ve gerçek şu ki Shaw’ın DNA’sı bu teste dayalı bir eşleşme. Kumarhanelerdeki suç faaliyetleri aslında yıllardır önemli ölçüde azaldı ve Las Vegas’taki video oyun salonları günümüzde çok daha güvenli.

.