0

Loterj, Yeni Anında Ve Tahmine Dayalı Piyangoları Tartışmak İçin Halka Açık Duruşma Çağırdı

4 Nisan Pazartesi günü, Rio de Janeiro Eyalet Piyangosu – Loterj, Rio de Janeiro Eyaleti Resmi Gazetesinde bir Halka Açık Duruşma Çağrısı Bildirisi nºCHELOR’SDEGREE yayınladı. /2022 bir konferansın Nisan 25 günü saat 14.00’de Genel Merkezde gerçekleştirileceğini bildirmek için.

Devlet Piyangosu Sanayi Girdisi Almak İstiyor

Yayınına göre, Loterj “ilgilenenlere, Anında Piyango ve Prognostik Piyango yöntemlerinin kullanımının ilerletilmesinde tedavilere öncülük etmek için bu tekniklerin video oyunlarıyla ilgili işlevsel faaliyetleri gerçek zamanlı olarak çevrimiçi ve bahis terminalleri aracılığıyla ortaya çıkarmak için bir Halka Açık Duruşma düzenleyin. Rio de Janeiro.”

Loto işinin amacı, “sektöre veya diğer olası ilgili kutlamalara, büyük kazançlara erişim ve her şey için en iyisini dinlemek ve güvence altına almaktır.

Loterj başkanı Otávio Teixeira de Freitas Bastos Cunha, ilgili tüm kutlamaların konferansta düzgün bir şekilde toplandığını belirtti. ilgili tüm bilgilere erişim ve hak sahibi olmak ve Loterj’in alıntısının konusu hakkında kamuya açık duruşmada dinlenmek için.

İlk Açık Duruşma İptal Edildi ve Yeni Duruşma Seti Bu, Loterj’in Rio de Janeiro Eyaletinde yepyeni loto yöntemlerinin yerleştirilmesi için ihale prosedürünü sürdürme hedefini göstermektedir. Şubat ayının başında, piyango işi, bir işletmenin hizmet sağlamak için yaptığı sözleşmeyi görselleştiren kamuya açık duruşmayı 001/2022 iptal etti.

Bu ihale aslında Sayıştay’a sunulan yasal prosedürler nedeniyle Temmuz 2022 nedeniyle askıya alındı. IGT ve Scientific Games tarafından oluşturulan bir konsorsiyum tarafından Rio de Janeiro Eyaleti. Yepyeni Halka Açık Duruşma, Loterj’in anlık piyango oyunu ve sayı tahmini piyango oyunuyla ilişkili yepyeni teklifine odaklanacak. Nisan 001, 2022, saat 14.00’te Loterj’in Sete de Setembro Caddesi’ndeki genel merkezinde gerçekleşecek. , 170 – Merkez, Rio de Janeiro/ RJ.

Şu anda Loterj, Brezilyalı işletme MCE Intermediações & Negócios Ltd ile düzenleme için mevcut bir anlaşmaya sahiptir. diğerlerinin yanı sıra öğelerin/oyunların geliştirilmesi, depolama, pazarlama ve dolaşım, yardım ve Loterj’in video oyunlarının pazarlama projelerinin yürütülmesinden oluşan sayısız hizmetten.

, Ağustos ayında 2022 “otorite loto tedarikçisi” olarak tanınan ve lisanslanan Loterj ve MCE, “Quero Vender Raspa Rio” sitesini, Loterj Raspa Rio acil lotolarını satmakla ilgileniyorlar. Loto işi, 2 BRL (0$.43) değerinde biletler ve aşağıdaki video oyunları ve dizilerle RaspaRio hemen piyango oyunu tekniğini yürütür: Bowling, Carioca, Salario Ekstra (Ekstra Maaş) , ve DinDin.

.