0

Maxima Compliance, Ekibini Genişletmeleri İçin Burgoyne Ve De Graaff'ı İşe Aldı

Bahis ve video oyun pazarı için düzenleyici ve teknik uygunluk hizmetleri sağlayıcısı Maxima Uyumluluk bugün saflarına 2 yeni kıdemli işe alım açıkladı, Andrew Burgoyne Mevzuat Başkanı pozisyonunu doldurmak ve Mike de Graaff şirketin Bölgesel Departmanı olarak kaydolmak Hollanda

Yerel Olarak Uygulanan Uluslararası Yetenek için Uyum Yöneticisi Yeni Maxima Compliance eklemeleri Burgoyne ve de Graaff, işletmenin bölgesel becerileri işe almak için uluslararası yöntemini vurgulayarak, bunları yerinde kullanarak küresel ortaklara çok daha iyi hizmetler sunmak istiyor anlayış ve bilgi.

Burgoyne ve de Graaff’ı davet etmekten memnuniyet duyan Maxima Uyumluluk CEO’su Antonio Zanghi, işletmenin temel işe alım yönteminin temellerini tartıştı.

” Hem uluslararası düzenleyici hem de teknik c grubumuzu genişletmeye odaklandık. Uyum uzmanları, aynı zamanda doğrudan müşterilere bölgesel anlayış ve yardım sağlayabilen yerel denetçiler de dahil,” diye akılda tutarak, dünyanın her yerindeki Maxima ortaklarının şu anda zevk aldığı “bu yöntemin avantajlarını” belirtti.

Yeni istihdam Burgoyne ve de Graaff, tanınmış video oyun pazarı markalarında karşılaştırılabilir işlevlerde hizmet verirken elde edilen hayati pazar deneyimini işletmeye getiriyor.

Burgoyne, Maxima’ya kaydolduktan sonra Dünya çapındaki oyun grubu Flutter Entertainment’ta 3 yıldan fazla Risk Başkanı olarak. FTSE100-‘e kaydolmadan önce Flutter’ı kaydetti, Sky ve Reklam Standartları Kurumu’nda görev yaptı. Burgoyne, yepyeni işinde Maxima’nın Londra’daki merkez ofisinde konuşlanacak.

” Bir gruba kaydolmak bir memnuniyettir Maxima şu anda video oyunlarındaki en önemli isimlerden birkaçına düzenleyici uyumluluk gereksinimleri konusunda yardımcı oluyor ve bu önemli organizasyon işleviyle ilgili olduğunda ortaklarımız için çıtayı daha da yükseltmeyi sabırsızlıkla bekliyorum.”

Andrew Burgoyne, Düzenleyici Bölüm Başkanı, Maxima Uyumluluk Maxima’nın Hollanda için yepyeni Bölgesel Uyum Yöneticisi de Graaff, video oyun operatörlerinde tehlike ve uyum fonksiyonlarında görev yaptıktan sonra, ComeOn! ve Betclic Group.

İşletme düzenleyici unsurları geliştirme çabalarını desteklemek istediğinden, Maxima’nın Hollanda’da yeni yönetilen pazardaki ortakları için düzenleyici gözetim ve teknik uyumdan sorumlu olacaktır.

” Maxima Uyumluluk grubuna üye olmaktan çok memnunum ve özellikle Hollanda bu yepyeni işyerinden. Bu, bölgesel bilgi birikimini devreye sokanların şu anda rakiplerini geride bıraktığı zorlu ancak yüksek getirisi olan bir pazar.”

Mike de Graaff, Bölgesel Uyum Müdürü, Hollanda, Maxima Uyumluluk100 Bu yıl Maxima, ortak bir çaba geliştirmek ve ulusta özel bir iş yeri açmak için Hollanda’daki Gran Via’daki bölgesel bir danışmanla ekip kurdu ve bölgesel operatörlere yönelik düzenleyici ve teknik uygunluk hizmetleri paketini kullanma becerisine sahip olmalıdır.

.