0

Omaha Ile Caesars Takımları Spor İçeriği Üretiyor

Bir Amerikan kumar kuruluşu işletmesi olan Caesars Entertainment, bir spor merkezi olan Omaha Productions ile çok yıllı bir taktik işbirliği anlaşması imzaladı Peyton Manning, emekli bir NFL oyun kurucusu tarafından kurulan eğlence şirketi.

Caesars ve Omaha, Omaha Audio Network’ü Başlatacak

Sözleşmeye göre, Caesars ve Omaha başlatmak için etkileşime girecek Omaha Audio Network, tam hizmetli bir ses prodüksiyon ağı. 2 ortak, sporseverlerin ilgisini çekmek için yepyeni dijital ve canlı etkinliklere ev sahipliği yapacak.

Omaha Audio Network, Caesars ve Omaha’nın podcast’ler ürettiğini görecek ve bu konudaki görüşlerini paylaşmak için tanınmış spor ünlülerini ağırlayacak. Spor Dalları. Hayranlar, çok sayıda platformda reklam materyalinin keyfini çıkarma olanağına sahip olacaklar. Ayrıca Manning ve şirketi, Caesars ve Omaha’nın sosyal ağ kanallarında çok sayıda dijital dizi üretecek ve yayınlayacak.

Spor severler, Caesars Sportsbook’un marka elçilerinin markanın üzerinde görünmesini bekleyebilirler. yeni podcast serisi. Bu özellikle popüler bir spor medyası karakteri olan Kenny Mayne ve emekli bir basketbol uzmanı olan Rachel DeMita’dan oluşacaktır. Copper Manning, Peyton Manning’in kardeşi de aynı şekilde bir göz atacak.

En sadık Caesars kullanıcılarının katılma olanağına sahip olacağı için hepsi bu kadar değil. eylemde kendileri. Caesars Rewards taahhüt programı sayesinde sporseverler, katılımlarını daha da fazla üstlenme ve canlı etkinliklere katılma olanağına sahip olacaklar. Bu, en hevesli spor hayranlarının Manning kardeşleri ve Omaha Audio Network becerilerini kişisel olarak yerine getirmelerini sağlayacak.

Caesars ve Omaha Mükemmel Bir Eşleşiyor

Caesars Digital’in CMO’su Sharon Otterman, bunun basit bir sponsorluk teklifi olmadığını, bunun yerine taktiksel bir işbirliği olduğunu belirtti. Caesars’ın yepyeni bir malzeme bulmak için Manning ve Omaha ile işbirliği yapmayı hevesle beklediğini belirtti. Otterman, yepyeni malzemenin “spor ve ev eğlencesi alanında 2 liderin” uzmanlığının bir sonucu olacağını vurguladı.

) Caesars Sportsbook tarafından sağlanan, olağanüstü fırsat deneyimleri yaratan ve müşterilerimiz için mutlaka görülmesi gereken ilginç materyaller hazırlayan Omaha Audio Network’ün kullanıma sunulmasını bekliyoruz.

Sharon Otterman, Pazarlama Müdürü, Caesars Digital Peyton Manning aynı şekilde yepyeni tekliften duyduğu memnuniyeti paylaştı. Omaha grubunun tamamının Caesars ile olan ilişkisini genişletmek için sabırsızlandığını belirtti. Ev eğlencesi sektörü, kumar kurumu juggernaut ile birlikte ilk ve ilgi çekici materyal geliştirme şansından heyecan duyuyor.

Manning, Caesars’ın şu anda müthiş bir ortak olduğunu gösterdiği sonucuna vardı. Bu nedenle, emekli NFL yıldızı operatörle olan işbirliğini derinleştirmenin keyfini çıkarıyor.

.