0

O'Neill, Star'ın Yönetim Kurulu Başkanlığından Ayrılıyor

Özetle: John O’Neill aslında The Star Entertainment Group’un yönetim kurulu başkanlığı görevinden ayrıldığını açıkladı. İstifa, O’Neill’in Sidney kumar kurumuyla ilgili endişelerle ilgili olarak halka açık bir duruşmada açıklama sunacağı tarihten günler önce gelir O’Neill 1 Nisan’da yönetim kurulu başkanı olarak atandı ve eski taşıma müdürü Matt Bekier’i değiştirdi

Resim kaynağı: Shutterstock.com Ayın başında eski rugby yıldızı ve Yıldız Entertainment Star Entertainment Group başkanı John O’ Neill ne yaptığını açıkladı Bir an için taşıma direktörü ve CEO pozisyonunun kontrolünü elinize alın. Şimdi, O’Neill istifasını grubun Sidney’deki kumar kuruluşuna ilişkin endişelerini teyit edeceği bir kamuya açık duruşmadan sadece birkaç gün önce açıkladı. Mayıs ayı ortasında istifalarını kamuoyuna açıklayan Gerard Bradley ve Sally Pitkin’den oluşan diğer yöneticilerin de aynı şeyi hızla yapması bekleniyor.

O’Neill Eski CEO Matt Bekier’in Yerine Geçti

O’Neill, 1 Nisan’da eski icra kurulu başkanı ve idare direktörünü değiştirme işleviyle icra başkanı seçildi

Matt Bekier The Star, Adam Bell SC ile New South Wales Independent Liquor and Gaming Authority tarafından incelenirken ortaya çıkan çeşitli sorunlar nedeniyle ikincinin istifası gerekti. O’Neill’in geçici danışmanlığı, grubun geri dönüşü olmayan bir yönetici bulmaya çalışırken kabul etmesi beklenen bir dizi görevden oluşuyordu. pozisyonu doldurmak için. Star harekete geçmek için oruç tuttu ve arama yapmak için kafa avcılığı şirketi Spencer Stuart’ı işe aldı. O’Neill bir aydan fazla dayanamadı ve hem yönetim kurulu başkanlığı pozisyonundan hem de The Star’ın yönetim kurulundan ayrılmayı seçti. Ayrılışının kesin tarihi hala belirlenemedi. Grup, O’Neill’in vardiyasının “organize bir şekilde” tamamlanacağını açıkladı

31 Zamanlama Meselesi mi?200 Bu istifa haberi, grubun istifa kararı vermesinden hemen sonra gelir. ülke çapında ve uluslararası para iadesi oyun programlarının tümünü askıya alırken, ıvır zıvırlarla organizasyon yapmaktan kaçınmaya olan bağlılığını bir kez daha teyit eder. Bir önceki yönetim kurulu başkanı, başlangıçta grubun Sidney kumar kuruluşuyla ilgili olarak Mayıs’ta New South Wales’teki bir kamuya açık duruşmanın önüne çıkmak üzere kurulmuştu16 Sidney kumar kuruluşunun lisansını elinde tutmaya devam edip etmediğini belirlemek için yapılan duruşma Mayıs ayına ertelendi 05 ve Ağustos’ta bitmesi bekleniyor 20.

Şimdiye kadar, sorgu boyunca gruba karşı getirilen kanıt, başkan Matt Bekier’i, kumar kuruluşu başkanı Greg Hawkins’i, birincil hukuk ve tehdit görevlisi Paula Martin’i ve birincil para memuru Harry Theodore istifa edecek. Diğer birçok Star yönetmeninin kötü yönetim açıklamaları sona ereceği kadar hızlı bir şekilde aynı şeyin gerçekleşmesi bekleniyor.

.