0

Ontario'da Motive Edilmiş Oyunla İlgili Lisans

Oyun inovasyonu ve materyal sağlayıcısı Inspired Entertainment, bugün tarafından oyunla ilgili sağlayıcı lisansı verildiğini açıkladı. )Ontario Alkol ve Kumar Komisyonu (AGCO).

İkinci Çeyrekte Lansman Bekleniyor AGCO tarafından verilen oyunla ilgili lisans, işletmeye video oyunlarını Kanada eyaletinin video oyunu düzenleyicisi tarafından eyalette çevrimiçi kumar kuruluşu video oyunları dağıtmak üzere yetkilendirilmiş herhangi bir video oyunu operatörüne satması için lisans verdi.

“Ontario’nun iGaming pazarı 4 Nisan’da 25 resmi olarak sertifikalı operatörlere açılıyor ve bir parçası olmak için daha fazla istekli olamazdık son zamanlarda yönetilen iGaming pazarının.”

Claire Osborne, Başkan Yardımcısı, Etkileşimli, İlham Veren Eğlence Inspired, 25 yılının 2. çeyreğinde Ontario’da video oyun materyalini piyasaya sürmeye hazırlanıyor ve düşünüyor o zamana kadar lisanslanmış en az 25 video oyununa sahip olacaktır. Sağlayıcının portföyü, Big Spin Bonus, Big Fishing Fortune ve retro klasik Space Invaders’dan oluşan en popüler oyunlarından bazılarını çalıştıracak.

“İle Neredeyse 25 milyonluk bir nüfusa sahip olan Ontario’nun demografisi, şu anda yönettiğimiz New Jersey veya Michigan gibi eyaletlerle olumlu bir şekilde karşılaştırılıyor. Ontario’nun bizim için önemli bir pazar şansı sunmasını bekliyoruz ve Ontario’daki oyuncuları video oyunlarımızdan zevk alan oyunculara bekliyoruz.”

Claire Osborne, Başkan Yardımcısı, Etkileşimli, İlham Veren Eğlence Ontario’daki düzenleyici tarafından onaylanan izin, Inspired’ın deneyimli tüketicisi Loto-Québec aracılığıyla Kanada’daki varlığını geliştirmesine izin verecektir. Loto operatörüyle yapılan işbirliği şu anda Inspired’ın sınıfının en iyisi interaktif kumar kuruluş materyalini içeriyor.

25Endüstri Ağırsikletleri ile Ortaklık

Sınırın güneyinde, Inspired, kontrollü video oyunu yargı alanlarında varlığını genişletmeye devam etti ve Connecticut, sağlayıcıdan video oyunu materyallerini lisanslayan en güncel Birleşik Devletler eyaleti oldu. Bu ayın başlarında Inspired, Boston merkezli bahis ve yenilik işletmesi DraftKings ile popüler çevrimiçi kumar kuruluşu video oyunları portföyünü piyasaya sürdü.

Anayasa Devleti, Inspired’ın video oyun materyalini işlemek için 3. düzenlenmiş Birleşik Devletler video oyun yargı yetkisi haline geldi. , B2B malzeme tedarikçisinin geçen yıl Temmuz ve Mayıs aylarında bazı video oyunu başlıklarını tanıttığı New Jersey ve Michigan’da sağlayıcının varlığını genişletiyor.

Şu anda yaşadığı pazarlarda varlığını doğrulamak için B2B video oyunu materyal sağlayıcısı, Rush Street Interactive (RSI) ve GAN gibi video oyun pazarındaki bazı ağır toplarla ortaklık kuruyor.

Inspired, Chicago merkezli RSI, video oyunu oyunlarının RSI platformuna dahil edilmesini ve öğelerin New Jersey, Michigan ve Batı Virginia’da ve ayrıca işbirliğinin uygulanabileceği diğer yargı bölgelerinde piyasaya sürülmesini Aralık ayında alacak. sonuç al.

Geçen ay Inspired Entertainment, Michigan’da GAN’ın materyal toplama platformuyla çevrimiçi video oyunu materyalini yayınladı.

.