0

Oracle Red Bull Racing, Hard Rock International Ink Yeni Anlaşma

Görsel Kaynağı: Shutterstock.com (Fotoğraf: Ev. Safronov)

Dünya çapında kumar kurumu, ev eğlencesi ve bahis işletmesi Hard Rock International(HRI), Oracle Red Bull Racing

ile yepyeni bir işbirliğini ortaya çıkardı Açıklama Perşembe günü geldi ve ikilinin tüm dünyadaki yarış tutkunlarına F1 heyecanını getirmek için güçleriyle anlaşmaya vardığını gördü.

Oracle Red Bull Racing İsimleri HRI Resmi Ekibi, Görüntüleme Ortak

Yepyeni işbirliğiyle ilgili olarak, HRI sonunda F1 te am için Resmi Takım ve Görüntüleme Ortağı oluyor. İkili arasındaki çok yıllı sözleşme, HRI’nin kumarhanelerinde, otellerinde, perakende satış noktalarında ve birleşik tatil yerlerinde yarışlardan zevk alma yeteneğine sahip olacak dünya çapındaki yarış tutkunları için farklı deneyimler geliştirecek.

Dahası, yepyeni işbirliği popüler Miami Grand Prix için tam zamanında geliyor İşbirliği, HRI ve Oracle Red Bull Racing “motive edici, sürükleyici ve heyecan verici deneyimler geliştirecek” taraftarlar için, 23- yarış takvimi boyunca Grand Prix hafta sonlarına odaklandı.” Yepyeni teklif, HRI’nin dünya çapında birçok yarış hayranı için gidilecek yarış günü alanı olduğunu görecek İşbirliğinin bir parçası olarak, Hard Rock’s markalaşma, Oracle Red Bull Racing sürücülerinin yarış maçlarında görünecek. İşletmenin logo tasarımı grubun RB18 aracında yer alacaktır.

Mevcut iş birliği, HRI ve Oracle Red Bull Racing’in lider espor takımı arasındaki işbirliğinden oluşuyor. HRI, önde gelen yarış grubunun e-spor eşdeğeri ile güçlerine katılarak, hayranlara benzersiz sanal yarış deneyimleri sunacak Bu deneyimler, benzersiz aracılığıyla sağlanacaktır. sim yarış kuleleri birkaç Hard Rock evine yerleştirildi.

Anlaşma İkiliye Heyecan Getiriyor HRI’nın başkanı Jim Allen, mevcut bir bildiride sevincini paylaştı. Oracle Red Bull Racing ile yapılan yepyeni işbirliğinin, şirketin spor, müzik ve ev eğlencesi. Aynı zamanda, yepyeni teklifin dünya çapında daha fazla hayranla iletişim kurmasına yardımcı olacağını açıkladı. Son olarak Allen, yepyeni işbirliğinin yarış tutkunları için heyecan verici deneyimler getireceğini belirtti

” Hard Rock, Oracle Red Bull Racing ile ortak olmaktan ve dünyanın dört bir yanındaki hayranlarımıza daha canlı ev eğlencesi deneyimleri sunmak için hem pistte hem de pist dışında kazanma kültüründen keyif alıyor. ”

Jim Allen, Hard Rock International’ın başkanı23 Şu anda, Hard Rock neredeyse 70 uluslar arası ülkelerde bulunmaktadır. İşletmenin portföyü yüksek- uç oteller, özel kahve dükkanları, kumarhaneler, canlı müzik mekanları ve üstün hizmetler sunan diğer perakende satış noktaları. Şimdi, yepyeni teklif sayesinde bu outletler F1 hayranlarını bir araya getirecek.

” Oracle Red Bull Racing kendini dünyanın her yerinde mümkün olduğu kadar çok insana Formula 1 keyfini yaşatmaya adamıştır ve Hard Rock ile olan bu anlaşma bir dönüm noktasıdır. ”

Christian Horner, Oracle Red Bull Racing’in CEO’su Oracle Red Bull Racing’in CEO’su ve grup başkanı Christian Horner, işbirliğini grup için bir dönüm noktası olarak değerlendirdi. Yepyeni teklifin yarış tutkunları için olağanüstü deneyimler üreteceğini ve aynı zamanda “Hard Rock marka adını doğrudan doğruya genişleyen bir hayran kitlesine bağlayacağını açıkladı. dikkate değer bir oran.” Horner, F1’in cazibesinin aslında Amerika Birleşik Devletleri’nde sürekli olarak büyüdüğünü kabul etti. Sonuç olarak, yepyeni işbirliğinin hayranlara “çok daha aşırı, sürükleyici ve çekici bir F1 deneyimi” sunacağını belirtti.

.