0

Oracle Red Bull Racing, PokerStars Red Spade Pass'ı Tanıttı

Bu yılın başlarında, Oracle Red Bull Racing, PokerStars ile güçlerini birleştirdi. Şimdi, ikili bu yapıyı geliştirmeyi seçti ve poker ve F1 hayranlarına fayda sağlayacak ilginç bir ortaklık duyurdu.

PokerStars ve Oracle Red Bull Racing Yeni Ödül Programını Açıkladı

Oracle Red Bull Racing ve PokerStars Cuma günü “Red Spade Pass” adlı yepyeni tatmin edici bir programın lansmanını açıkladı. ” Bu ortaklık, bu yıl Formula 1 sezonunun başlaması için tam zamanında ikili arasındaki işbirliğini mühürler. Yepyeni Kırmızı Maça Bileti, özellikle PokerStars aracılığıyla elde edilecek ve nihai F1 fan deneyimini dağıtacak.

Şüphesiz, Monaco Grand Prix böyle özel bir deneyime başlamak için en iyi yer. F1 sezonunun başlangıcını kutlarken, Red Spade Pass’in ilk galipleri, Nice ve Monaco’ya 2 kişilik, tüm masrafları karşılanan dört günlük bir yolculukta zevk alacaklar.

Orada, şanslılar Kazananlar, Monaco Grand Prix yarışında PokerStars’ın özel üst düzey yerinden zevk alabilecekler. Ayrı bir yer, unutulmaz anılar getirecek, yarış pistini görmezden geldiğini düşünerek. Ayrıca, şanslı kazananlar, en popüler pistte canlı F1 aksiyonunun keyfini çıkarmak için bütün bir hafta sonu olacak.

Yeni Red Spade Pass Eşsiz Deneyimler Getiriyor PokerStars’ın grup pazarlama direktörü, Tom Warren, mahalleye farklı dakikalar sunmanın Oracle Red Bull Racing ile işbirliğinin ana hedefi olduğunu açıkladı. Ek olarak, daha fazla faydanın ve ilginç haberlerin hızla geldiğini açıkladı. Sonuç olarak Warren, bunun “pist içinde ve dışında mahallemiz için dikkate değer bir sezon” olacağını belirtti.

“Oracle Red Bull Racing ile yaptığımız işbirliğinin merkezinde ev eğlencesi var ve mahallemize asla unutamayacakları efsanevi dakikalar sunma vizyonumuzu destekliyor.”

Tom Warren, PokerStars grup pazarlama direktörü Başlangıçta, iki Red Spade Pass olacak ) 2 Nisan’dan itibaren PokerStars’daki oynaması ücretsiz poker yarışmaları aracılığıyla. Önümüzdeki haftalarda ek geçişler tanıtılacak. Monaco Grand Prix’deki olağanüstü deneyimin yanı sıra, şanslı poker oyuncuları Oracle Red Bull Racing’in grubundan ve ayrıca farklı Oracle Red Bull Racing ve PokerStars’tan özelleştirilmiş bir mesaj alacaklar. )mal.

“Ayarlandı Etkileyici bir sezon olacak ve bu işbirliği sayesinde PokerStars mahallesi ve ötesinin yöntemin her eyleminde bizimle olacağı için çok mutluyuz.”

Christian Horner, Oracle Red Bull Racing’in grup başkanı ve CEO’su Son olarak, Red Spade Pass’in talihli kazananları bir poker eğitim seansının keyfini çıkarabilecek PokerStars’ın elçilerinden biri veya PokerStars ile antrenörü ve “PokerStars Sports, Casino ve Poker tekliflerini ve biletlerini” keşfedin.

.