0

Oregon Sakini Sex Assault Ile Suçlanıyor, Kefalet 500.000 Dolar

Bir Las Vegas gezgini, kefalet ücretini $500, olarak belirlediği iddiasıyla cezaevinde kaldı. bayanın Las Vegas şeridindeki kumarhanelerden birinin önünde halka açık seks yapması.

Şiddetsiz Kumar

Samuel Garee Jr, a 45 yaşındaki Salem, Oregon sakini, sözde Vas Vegas Strip’teki bir büstü durağının yakınında seks yapmasını isterken bir dişinin kulağının bir parçasını kopardı ve onunla uğraşıyor.

Yaklaşık 1: 25 Salı gece yarısından sonra, Strat çalışanı Otel ve Kumarhane on the Strip yetkilileri aradı ve bir erkek ve bir bayanın toplum içinde seks yapmaya çalıştığını ve kadının yaralandığını bildirdi. Polis memurları, kadının kulağının bir kısmının kaybolması dahil olmak üzere çok sayıda yaralanması olduğunu tespit etti. Strip, olayla ilgili hiçbir hatırası olmadığı konusunda ısrar etti, ancak video izleme, üzerindeki seks eylemini doğruladı. Ayrıca çok sayıda görgü tanığı, kadının yüzüne yumruk attığını gördüklerini yetkililere bildirdi.

Mağdur bir sağlık merkezine götürüldü ve yetkililer onunla konuşmak için oraya gittiğinde, mağdur olduğunu yetkililere bildirdi. Garee’yi tatmin etti ve büyük bir birey olarak göründüğü için kumarhaneye kadar ona eşlik etti, ancak Garee onunla seks yapma niyetinde olmadığına karar verdi. Doktorlar polislere yüzünde çok sayıda kırık, kesik ve kulağının bir parçasının kayıp olduğunu bildirdiler.

Garee bu hafta sonlarında Yargıç Holly Stoberski’nin belirlediği bir mahkeme görünümünün ardından Clark County Gözaltı Merkezinde kaldı. kefaletini yarım milyon dolara çıkardı. Suçlu bulunursa, uzun süreli hapis cezasıyla karşı karşıya kalabilir.

Las Vegas Hatırlıyor

Mart ayında, Teksaslı Lawrence David Shaw Las Vegas’taki bir video oyun salonunda 2019 bir kadına cinsel saldırıda bulunan, ancak daha sonra kaçma suçlamalarına rağmen, bir DNA testi sayesinde tanındı, hapse atıldı ve yargılanacak 25 eylemlerinden yıllar sonra. ancak, beyan edilen kurbanla herhangi bir fiziksel ilişkisi olduğunu kesinlikle reddetti.

Ancak, kurbanın üzerinde bulunan ve 2019’da işlenen bir kan örneği Shaw’ın DNA’sından ve Shaw’ın davranışları onu şok ettiğinden ve boşanmasında etken olduğu için kurban suçlamada bulunmayı seçti.

2019.