0

Revpanda, Glenn Debattista'yı Şirket COO'su Olarak Getiriyor

Tanınmış bir verimlilik pazarlama şirketi olan Revpanda, iGaming kıdemli Glenn Debattista’nın şirketin yepyeni baş yönetici olarak danışmanlığını açıkladı. Debattista, Web International Services Ltd’nin kalem başkanı olarak kısa süre önce istifa etti ve Revpanda’ya zengin bir deneyim kazandırdı.

Revpanda Destekler Yönetici Ekibi

Revpanda’nın grubuyla çalışan bir yönetici olarak Debattista, spor ve bahis pazarlarına ilişkin derin anlayışını ve anlayışını kullanacak ve işletmenin müşterileri ve kendi görevleri için özel, performansa dayalı seçeneklerin geliştirilmesine yardımcı olacaktır.

Debattista’nın önceki yönetim fonksiyonları, aslında onu Estonya merkezli start-up’ta gelişime değer veren ve onu başarıya götüren bir zihniyete sahip daha önemli bir pozisyon kullanmaya hazırladı. Revpanda, işin üretildiği göz önüne alındığında, son 2 yılda aslında hızlı bir gelişme geçirdi. Debattista, yeni COO’yu davet eden Revpanda CEO’su kurucu ortağı Emre Göktaş ile doğrudan çalışacak:

” Glenn’in Özel yetenekler seti ve Revpanda’daki hedeflerimiz ve hedeflerimizle tamamen örtüşen bir zihniyet.İşimiz aslında hızlı bir büyüme geçiriyor ve COO olarak Glenn’i oluşturmak, öğelerimizi sürdürülebilir bir tarzda ölçeklendirmeye devam etmemize yardımcı olacak. iş kültürümüzü korurken önemli verimlilik standartlarını sağlamak. Glenn’i Panda ailemizin bir parçası olarak davet etmekten heyecan duyuyoruz!”

Revpanda CEO’su Emre Göktaş Bu belirgin şans hakkında yorum yapan Debattista, uzmanlık yolculuğunun bir sonraki bölümünü oluştururken Revpanda’nın daha fazla gelişiminin bir parçası olmaktan duyduğu zevki paylaştı:

” Uzmanlık yolculuğumun bir sonraki bölümünde, bir sonraki adımı attıkları bir aşamada Revpanda’ya kaydolmaktan keyif alıyorum. önceki 2 yılın başarısını geliştirme ve daha da büyük bir işletmeye dönüşme eylemi. Bunu hepimiz için bir başarı hikayesine dönüştürmek için Emre ve grubu gibi yetenekli kişilerle anlaşmayı bekliyorum.”

Revpanda COO’su Glenn Debattista Debattista’nın mesleği, spor muhabirliği yaparak piyasada başladığı zamana 2003 döner. MyBet.com’da 3 yıl 9 ay tehdit yönetimi grup lideri olarak çalışmaya başladı.

İyi Tecrübeli Haklı Tecrübeli Track Record

Daha sonra Stanleybet Group’a kaydoldu ve 10 şirketinin çok daha iyi kısmı için sayısız pozisyonda çalıştı. yıl, tehdit süpervizörü grup lideri ve perakende ve çevrimiçi organizasyonun ticaret süpervizörü olarak görev yaptı.Malta’da yaşayan ve faaliyet gösteren piyasa uzmanlarına bağlı bir Facebook grubu olan Malta’da iGaming Professionals’ı (IGPiM) kurdu.

Debattista daha sonra yöntemini Web International Serv’e ilerletir. Revpanda’ya kaydolmak ve işletmeye 20 yıllara yakın deneyim vermek için vazgeçtiği ices Ltd.

Revpanda aslında iGB Amsterdam ve SiGMA iGatherings’den oluşan birçok etkinliğe sponsor oldu ve AGS Yılın Pazarlama Ajansı ödülünü kazandı2021 ve AVA Digital Awards’ta2022 2 ekstra ödül kazandı Revpanda’nın Riga, Letonya’da işyerleri var ve aynı şekilde Malta’da bir işyeri açıyor.

.