0

Scientific Games, Güney Dakota Piyango Anlaşmasını Uzattı

Amerikan B2B oyun ürünleri sağlayıcısı Scientific Games, aslında Güney Dakota Piyangosu ile ilişkisine bir uzantı dövmesi yaptı. aslında yaklaşık 3 yıldır işbirliği yapıyor ve ortaklıklarını sürdürmekten çok mutlu. Güney Dakota Piyangosu’na yaklaşık 30 yıldır fiilen katkıda bulunan Scientific Games, aslında işbirliğini 6 yıl uzattı. Yepyeni teklif, önceki işi piyango oyununun özel anında kazı kazan video oyunları servis sağlayıcısı olarak görecek. Bilimsel Oyunlar, bu nedenle, Güney Dakota Piyangosunu ve eyaletteki oyunculara “çok eğlenceli” sunmaya devam edecek. oyunlar çünkü 2’nin işbirliğinin başlangıcı ve aslında piyango oyununun anlık dikeyinde çift haneli gelişmeyi başarmasına yardımcı oldu. Kazançların bir kısmı, Rushmore Dağı Eyaletindeki eğitimi desteklemek için sürekli olarak katkıda bulunmuştur. Scientific Games’in kazı kazan kartları sayesinde, loto aslında eyalet içindeki çok sayıda K12 okuluna, üniversitesine ve enstitüsüne katkıda bulunmuştur.

Teklife göre Scientific Games, lotoya analitik, içgörü, popüler marka adları ve diğer pazarlama hizmetlerini de sağlayacaktır. Sağlayıcı tarafından açıklandığı üzere, teklif 4 yıl daha uzatılabilir.

Piyango Lider Bir Tedarikçi Tarafından Desteklenmekten Memnuniyet

Norm Lingle, Güney Dakota Piyangosu’nun yönetici direktörü teklifi görüştü. Bilimsel Oyunları piyangonun ivmesini arttırdığı için alkışladı ve grubunun sağlayıcıyla olan ilişkisini derinleştirmekten heyecan duyduğunu belirtti.

Biz geliştirdik Eyaletimizdeki temel programlardan yararlanmak için Scientific Games ile uzun süreli işbirliğimiz sayesinde anlık video oyunu verimliliğimizle müthiş bir ivme. Gruplarımız, Güney Dakota oyuncularını eğlendiren kaliteli, güvenli ve emniyetli, yüksek performanslı video oyunlarının stili ve pazarlaması konusunda devam eden bir ortaklık öngörüyor.

Norm Lingle, memur yönetmen, South Dakota Piyango12 Bu arada, John Schulz, Scientific Games’in Amerika ve Uluslararası Acil Öğeler Başkanı, işinin piyango oyununun tek şirketi olarak çalışmaya devam etmekten memnuniyet duyduğunu belirtti. Sağlayıcının endüstri lideri malzeme ve hizmetleriyle Güney Dakota Piyangosunu desteklemeye devam edeceğine yemin etti.

Tek şirket olarak anılmaktan onur duyuyoruz Güney Dakota Piyango kazı kazan video oyunları ve önemli devlet programları için finansman sağlama hedefinde Piyangoyu desteklemeye devam edecek. Sorumlu bir gelişimin gerçekleştirilmesine yardımcı olmak amacıyla Güney Dakota Piyangosu için yepyeni ürünler geliştirmek için dünya lideri pazar analizlerimizi ve içgörülerimizi kullanmaya odaklandık.

John Schulz, Amerika Kıtası/küresel acil öğeler başkanı, SG Bir hafta önce, Scientific Games elini uzattı Texas Lottery ile 12 yıllık bir işbirliği uzatması imzalayarak başka bir eyalet lotosu. Bundan bir hafta önce, sağlayıcı Letonya’nın piyango oyunuyla bir anlaşma yaptı.

.