0

Sportradar, Conrad Kuzey Amerika Genel Müdürü Olarak Atandı

Küresel spor bilgi işletmesi Sportradar, Eric Conrad’ın Kuzey Amerika, Stratejik Ortaklıklar ve İçerik Genel Müdürü’nün yakın zamanda oluşturulan işlevine yaptığı ziyareti açıkladı.

Kazançları Maksimize Et, Sürdürülebilir Büyümeyi Sağla

Yeni danışma Conrad, Amerika Birleşik Devletleri Spor İçeriği ve Ortaklıkları (SCP) grubunu organize edecek ve NHL, NBA ve MLB ile hayati işbirliklerinden oluşan, şimdiye kadar geliştirilen etkin yapıyı oluşturmaya devam edecek. Sportradar’ın tüketicileri ve spor hayranları için yenilik yapmasına ve değer kazanmasına yardımcı olan ve Kuzey Amerika’daki lider konumunu doğrulayan.

Yepyeni istişare haberi hakkında yorum yapan Sportradar’ın birincil sanayi yetkilisi Eduard Blonk, Conrad’ın “Kuzey Amerika pazarı için hızlı bir gelişme zamanında” iş koluna kaydolduğunu akılda tutarak

” Eric, yönetim performans geçmişine sahiptir ve şirket, yerel SCP grubuna liderlik etmenin çok önemli olduğuna inanıyor, ekstra işbirlikleri yaratma yeteneği, merkezde spor taraftarı ile değer geliştirmeye güçlü bir odaklanma ve tüketicilerimize değer sağlamaya odaklanmadan oluşuyor.”

Eduard Blonk, CCO, Sportradar20 Kuzey Amerika taktik işbirlikleri ve materyallerinden sorumlu Genel Müdür olarak yepyeni işlevinde, doğrudan Blonk’a rapor verecek olan Conrad, Sportradar’ın endüstriyel kazançları optimize etmek için spor bahisleri ve medya alanındaki tüm ortakları ve aynı şekilde sürekli gelişmeye yardımcı olmak için yepyeni, uzun süreli işbirlikleri sürdürecekler.

Hem önemli uzman liglerde hem de medya alanında işlemsel spor haklarında yılların deneyimine sahip olan Conrad, Amerika Birleşik Devletleri’nde ve dünya çapında sayısız spor düzenlemesi üzerinde kişisel olarak çalışmış başarılı bir medya yöneticisidir.

En yeni görevi, Programlama ve Satın Alma işlemlerini yürüten ve medyanın spor hakları portföyünü geliştirmekten sorumlu, Amerikan İspanyolca dilinde ücretsiz yayın yapan bir televizyon ağı olan Univision’da Genel Müdür Yardımcısıydı. ut FIFA, UEFA, Concacaf, Conmebol ve diğerleri gibi önde gelen spor şirketleriyle işbirlikleri.

Conrad, Univision’a kaydolmadan önce ESPN’nin Programlama ve Satın Alma grubunda farklı işlevlerde görev aldı. Aynı şekilde MLB ve NBA için çalıştı ve her iki büyük lig için medya hakları ve sponsorluk teklif etti.

Conrad’ın ziyareti, kulübün Genel Müdürü olan Oscar Brodkin’in danışmanlığından hemen sonra geldi. Asya-Pasifik bölgesi daha önce ay içinde. Daha önce Risk İstihbaratı Genel Müdürü ve İstihbarat ve Soruşturma Direktörü olarak görev yapan fonksiyona terfi eden Brodkin de aynı şekilde doğrudan COO Blonk’a rapor verecek.

.