0

Unwind Gaming, Simon Hammon'ın Yeni CEO Olduğunu Açıkladı

Relax Gaming, Simon Hammon’u yepyeni başkanı olarak atamak için stratejiler ortaya koydu. Yepyeni ziyaret, Relax Gaming’in nasıl çalıştığını ve taktik ve geliştirme hedefleriyle ilerlemek için ne gerektiğini anlayan yetenekli piyasa gazilerine güvenerek, işletmenin dahili olarak beceriyi destekleme ve oluşturma tekniğinin bir uzantısıdır.

Relax’ın Vizyonunu Adanmış Yeni İcra Kurulu Başkanı

Şu anda birincil eşya görevlisi olarak görev yapan Hammon, Kasım ayında bu pozisyonda kalan Tommi Maijala’yı değiştirecek2019 Hammon resmi olarak geçiş yaptığında tamamlanana kadar görevde kalacak . Şirketin CPO’su olarak önceki 10 yıllarında Relax Gaming’deki görevi ona video oyun toplayıcısı ve tasarımcısı hakkında anlaması gereken her şeyi öğretti. .

İşletmenin kendisi aslında 12 yıldır var ve en iyilerden birkaçı olarak bir geçmiş performansı geliştiriyor. uluslararası alanda iGaming işine sunulan tombala, poker, kumar kuruluşu ve toplama öğelerinin başarılı tasarımcıları ve tedarikçileri.

Relax Gaming, kendisini canlı pazarda en popüler tasarımcılardan biri olarak konumlandırmıştır. özellikle Hammon’un işin bir parçası olarak görev yaptığı süre içinde değil, önceki yıllarda hızlı bir şekilde gelişti. Bu değişiklik, yönetim kurulu üyeleri ve Hammon tarafından davet edildi. Danışmanlığı hakkında konuşurken şunları söyledi:

Relax Gaming’de CEO pozisyonunu üstlenmekten gerçekten onur duyuyorum. Bir işletme olarak, son birkaç yılda güçlenerek büyümeye devam ettik ve tüm sektörlerde dünya standartlarında bir teklifi temsil ediyoruz.

Relax Gaming CEO-seçilmiş Simon Hammon Bir işletmenin çalışanı kadar güçlü olduğunu belirterek sözlerine devam etti ve Relax grubunun işi üst düzeye taşıma konusunda hevesli olduğunu savundu. Sonraki seviye. Hammon, işin gerçek iGaming devleri arasında olduğunu ve başarılı olmak için pazar gücüne ve marka adına sahip olduğunu söyledi. Potansiyel

Yeni seçilen yönetici, Relax Gaming’in önünde parlak bir gelecek olduğunu ve dünya çapında büyüme vizyonunu yerine getirmesi gerektiğini belirtti. Ziyareti, Relax Gaming yönetim kurulu başkanı Patrik Österåker tarafından memnuniyetle karşılandı ve şunları söyledi:

Kesinlikle memnunuz Simon Hammon’u Relax Gaming’in en son CEO’su olarak ortaya çıkarmak için. Unwind, oyun pazarında her zamankinden daha büyük bir ayak izi ilan etme yolculuğuna kararlı bir şekilde devam ediyor ve şirketimiz, Simon’ın tecrübesi, anlayışı ve vizyonu ile önümüzdeki yıllarda gruba liderlik edecek en iyi kişi olduğuna inanıyor.

Relax Gaming yönetim kurulu başkanı Patrik Österåker

Österåker, aynı şekilde, Relax Gaming’in uzun süreli hedeflerine bağlı kalmasını sağlamaya gerçekten katkıda bulunan giden başkana teşekkür etme şansını kullandı. Hammon yönetiminde bu prosedür devam etmeli.

.