0

Wakayama Belediye Başkanı Entegre Tesis Için Hızlı Eylem Çağrısında Bulundu

Oyun pazarındaki en büyük ve finansal açıdan en kazançlı finansal yatırım olarak lanse edilen Japonya’nın anonim tatil köyleri (IR) aslında uzun süredir yapım aşamasında. Dünya çapında bir salgın ve isteksiz alıntılar dalgası, ülkenin bir üçlü kumar tesisi tesisi oluşturma ve Asya’da bir oyun merkezi haline gelme stratejilerine yardımcı olmadı ve Macau’nun bölgedeki işlevine doğrudan meydan okudu. Ancak şimdi, Wakayama guv, birleşik bir tatil köyüne ev sahipliği yapmak isteyen iller arasında olup bitenleri görmek için acele ediyor. Bizler Wakayama’dan Şubat ayında haberdar oluyoruz.

Wakayama Entegre Tesis için Son Dakika Teklifi Veriyor

Yoshinobu Nisaka şimdi Nisan’da duyurulmamış bir tarih için muhteşem bir valilik meclisini teşvik ediyor ve bu, resmi olarak bir toplantıya ev sahipliği yapma hakkını aramak için şehir hükümetinin onayını arayacaktı. birleşik tatil köyü. Böyle bir göreve ev sahipliği yapma prosedürü uzun ve zorludur. Yeni başlayanlar için, her vilayetin, yurtdışındaki ve bölgesel işletmeler arasında bir konsorsiyum olan etkin bir teklif sahibine sahip olması gerekir.

Ardından, şehir hükümetleri izin verirse, ülke çapındaki federal hükümete resmi bir teklif verilir. koymak. Nisaka’nın son teslim tarihinin hızla kapanmasıyla tam olarak başarmak istediği şey budur. Ülke çapında federal hükümete yapılan tekliflerin son tarihi Nisan’da 400 sona eriyor Konuyu bölgesel mecliste denetleyen komite aslında eyalet federal hükümetinin henüz iş için resmi bir hazırlık teklif etmediğini belirtti.

Bu arada, Wakayama’da olası bir entegre tatil beldesini bilgilendirmek için aslında sürekli stratejiler vardı. 2 genel değerlendirme, kesin olmasına rağmen Mart 12 ve Mart 13 tarihlerinde asılacaktır. entegre bir sonuca hazırlanmak hala eksik. , bir Wakayama anonim tatil köyü işi için tek teklif veren Clairvest Neem Ventures veya kısaca CNV’dir. Bu, Clairvest Group tarafından desteklenen bir kişisel sermaye şirketidir.

İşletme, sentetik ada Marina City üzerinde 4.1 milyar dolarlık bir anonim tatil yeri inşa etmeyi teklif etti. ) ve iş aslında Wakayama IR’nin %5’ini elinde tutması beklenen ve şimdiye kadar yerine getirilmesi gereken göreve sahip olması beklenen Caesars Entertainment tarafından desteklendi. Clairvest’in işle ilgili özel stratejileriyle ilgili olarak, işletme, yetki verilmişse 2028 tarafından görevi oluşturmayı amaçlamaktadır.

Evin olması gerekir. , metrekare video oyun alanı ile birlikte 2,400 otel konuk odaları, bir kongre merkezi ve daha fazlası. Bu görev verimli bir şekilde olası Wakayama IR’yi Oklahoma’daki WinStar Casino Resort’tan sonra en büyük 2. şirket yapacaktı.

Daha önce Suncity Group da aynı şekilde iş için aktif bir teklif verendi. Ön değerlendirme süresi boyunca Suncity, Wakayama ili tarafından geliştirilen 1000- puan sisteminde daha yüksek puan aldı, ancak Mayıs ayında teklifini geri çekmesi gerekiyordu. Bu, Suncity Group’un yaratıcısı ve şirketin kontrolünü hapisten çıkaran başkanı Alvin Chau’nun tutuklanmasının ardından başarısız olmasının ardından bir umut ışığı oldu.

.