0

William Hill “EPIC” Kampanyasını Başlattı, Futbola Bağlılığını Gösterdi

Dünyanın önde gelen spor bahis markaları arasında yer alan William Hill, bu hafta sonu Birleşik Krallık’ta en iyisine sahip olacak ve işletmenin bu konudaki anlayışını daha da fazla gösterecek olan yepyeni bir futbol projesi olan “EPIC”i tanıttı. futbol kültürü. Yepyeni proje, William Hill’in Sky Sports ile yaptığı işbirliğinin hemen ardından geldi.

William Hill, televizyon reklamının lansmanının sadece bir başlangıç ​​olduğunu akılda tuttu. Spor kitabı, görünümü birçok platformda yeniden üretecek ve hayranlara gerçekten efsanevi bir deneyim sunacak şekilde ayarlanmıştır. William Hill’in reklamı QPR’nin evinde çekildi ve Nico ve Michel Arribehaute onu hayata geçirmekten sorumluydu.

William Hill’in birincil marka yetkilisi Charlotte Emery, William Hill’in futbola olan bağlılığı nedeniyle popüler olmak istediğini belirterek ilerlemeyi tartıştı. Emery, Kadınlar Avrupa Şampiyonası’nın ve tarihte kış mevsiminde düzenlenen ilk Dünya Kupası’nın başarısının William Hill’e “yepyeni şanslar” sağladığını da sözlerine ekledi.

Aynı şekilde William Hill’in Nico ve Michel’in şirketin 2021 projesine katkılarından son derece memnun olduğunu da ekledi, bu yüzden bir kez daha onlarla ilgilenmeyi seçti. Sonuç olarak Emery, birleştirilmiş 888 EPIC projesinin William Hill’in çalıştığı her küresel alan için özelleştirildiğini ve şirketin futbola olan bağlılığını ortaya çıkarmaya hizmet edeceğini akılda tuttu.

Televizyon reklamında eski İngiliz futbol yıldızı ve BBC uzmanı Jermaine Jenas yer alıyor. Yepyeni futbol sezonunun neler getireceğini görmekten heyecan duyduğu bu projenin bir parçası olmanın kendisi için ilginç olduğunu ve William Hill’in çabalarını sabırsızlıkla beklediğini belirtti.

William Hill International Yakın Zamanda 888 Holdings

Tarafından Satın Alındı ​​Temmuz ayının başında, William Hill bir onun ABD dışı olduğunu doğrulayan ana deklarasyon aslında 888 Holdings Plc.

Bu, Grubun üst düzey yönetim grubunda çok sayıda yepyeni istişarelere yol açtı. Itai Pazner CEO olarak, Yariv Dafna CFO olarak, Vaughan Lewis CSO olarak, Guy Cohen COO olarak ve Harinder Gill CRO olarak atandı. Yönetim grubundaki diğer önemli değişiklikler, Mark Skinner (CPO), Satty Bhens (birincil ürün ve yenilik sorumlusu), Naama Kushnir (CTO) ve Phil Walker’dan (İngiltere MD) oluşuyordu.

Organizasyonel değişiklikler benzer şekilde, önceki CFO ve William Hill CEO’su Eric Hageman ve Ulrik Bengtsson’un sonuç tamamlandıktan sonra ayrılmak zorunda kalmasına yol açtı.

Andrea Gisle Joosen, Randy Freer ve Andria Vidler bağımsız icracı olmayan direktörler olarak belirlendi ve anında etkili oldu.

.