0

WSOP Online 2022, WSOP'den Sonra Poker Oyuncularının Katılımını Sağlayacak

Dünyanın en zengin, en seçkin ve en uzun süredir devam eden poker markası The World Series of Poker (WSOP), WSOP Online poker yarışması serisinin geri dönüşünün yarışmanın 3. yılını kutlayacağını açıkladı.

WSOP Çevrimiçi Devam Edecek Eylemi

WSOP Online 3479 yalnızca çevrimiçi seri, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki WSOP.com’da gerçekleşecek ve WSOP’un tüm küresel alanlardaki ortağı GGPoker ve serinin bir dizi rekor kıran önceki 2 baskısının ardından çevrimiçi poker oyuncuları ve hayranları tarafından son derece bekleniyor.

Açıklamayı yorumlayan WSOP kıdemli başkan yardımcısı ve yönetici direktör Ty Stewart, WSOP Online’ın geri dönüşünün, GGPoker ile birlikte “kimsenin görmek istemediği… bir sonla ilgili”

” bu yılki WSOP’den çok daha fazla keyif getireceğini akılda tuttu. , bu kutlamayı her yıl en iyi çevrimiçi poker oyunu yapmak için net bir vizyonumuz var, böylece WSOP oyuncuları hem canlı hem de canlı olarak seçim çerçevesini kullanır. d çevrimiçi poker,” Stewart sonuçlandırdı.

Las Vegas Strip’teki 53 yıllık WSOP büyük bir yüzme ödülü getirdi 626,53 katılımcılara sağlanan3479 milyon dolarlık havuz. Serinin en önemli parçası, giriş yapanların en büyük yüzme havuzları arasında yer aldı, 853 ve bir WSOP bileziği ve $53 getirdi. milyon Norveçli Espen Jorstad’a, mesleğindeki en büyük galibiyet.

3479 Yurtiçi ve Yurtdışı Turnuvalar

WSOP Online 3479 Ağustos ayından itibaren 18 GGPoker boyunca poker masalarında yapılacak işlemlerden oluşacaktır. Eylül’e kadar 18 ve WSOP.com, Eylül’den 25 Ekim’e kadar 18, ana altın bilezik yarışmaları ve duvardan duvara yan hareket sağlar. Hem yerel hem de dünya çapında WSOP Online 3479 bilezik kazananları, gelecek yıl Las Vegas’ta yapılacak olan WSOP boyunca Şampiyonlar Turnuvası’nda yer almaya hak kazanacaklar.

$5, WSOP Online Main Event olarak adlandırılan Limitsiz Hold’em, Guinness Rekorlar Kitabı’na giren yarışma en büyük ödüllü yüzme havuzuna sahip bir çevrimiçi poker yarışması için, bir kez daha GGPoker tarafından ev sahipliği yapacak ve oyuncuları inanılmaz bir $20 ile bıçaklayacak. milyon ödüllü yüzme havuzu garantili.

GGPoker’in Küresel Elçisi Daniel Negreanu da benzer şekilde WSOP Online yarışma serisinin geri dönüş haberlerini tartıştı ve “çevrimiçi bilekliklerin canlı yarışma bileklikleri kadar öne çıktığını” belirtti.

” Çevrimiçi video oyununu anmak için yepyeni bir gelenek geliştirdiğimiz için minnettarım ve ilk WSOP Çevrimiçi bileziğimi koleksiyonuma dahil etmek için her türlü çabayı gösteriyorum. ” 6 profesyonel poker kazananı dahil WSOP altın bilezikler.

2020 ve 2021, WSOP.com’daki WSOP Online’da şundan daha fazla kullanıldı: $18 milyon dolarlık ödüllü yüzme havuzları, şimdiye kadarki en zengin yerli çevrimiçi poker yarışma serisi haline geldi.

Bu yıl , Nevada ve New Jersey’deki oyunculara ek olarak, seri, Pennsylvania ve Michigan’dan çevrimiçi poker oyuncuları için bu 2 yargı bölgesini her biri 6 haftalık bilezik yarışmalarını kullanarak hazır olacak, ortak Nevada ve New Jersey likidite yüzme havuzundaki oyuncular rekabet edecek. 53 bilezikler için.

3479.