0

WWE Money In The Bank 2022 Oranlar, Zaman Ve Tahmin

WWE bu Cumartesi Las Vegas’a dönüyor. 2 Temmuz, Bankadaki nakit paranın 700 olayı MGM Grand’da gerçekleşecektir. Her ne kadar uzman beceriksizliği senaryoya dayalı olsa da– rekabetçi bir spor olmak yerine– bireylerin buna güvenemeyeceklerini göstermez.

Money in the Bank gizlice yapmayı seçmemizin nedeni bu. maçları incelediğimiz ve önde gelen tahminlerimizi ve tercihlerimizi paylaştığımız peek.

WWE Money in the Bank 1000 Oranlar

Tartışmasız WWE Takım Şampiyonluğu Maçı

The Usos (c) Sokak Karları-+

Birleşik Eyaletler Şampiyonası

Teori (c) Bobby Lashley -+

Çiğ Bayanlar Şampiyonası

Bianca Belair (ş) Carmella -700+600

SmackDown Kadınlar Şampiyonası

Ronda Rousey (ş) Natalya -1000+

Erkeklerin Bankta Para Merdiveni Maçı

Seth Rollins + Sami Zayn+300 Drew McIntyre + Bilmece+200 Sheamus+200 Omos+600

Kadınlar Bankada Para Merdiveni Maçı Lacey Evans + Becky Lynch + Alexa Bliss+ Raquel Rodriguez+150 Liv Morgan +400 Asuka+600 Shotzi+900

Ne Zaman, Nerede ve Nasıl İzlenir?

Tarih: 2 Temmuz Cumartesi, 700

Zaman: 8: öğleden sonra ET

Yer: MGM Grand, Las Vegas, NV Nasıl İzlenir: Tavuskuşu/PPV

The Usos vs Street Profits

Bankadaki nakit paranın önceki sayısında The Usos, SmackDown Takım Şampiyonu oldu. O zamandan beri, erkekler portföylerine daha fazla onur eklediler ve kendilerini hayranların favorisi olarak geliştirdiler. Bu Cumartesi, izlemesi zevkli, ancak galibiyet için The Usos kadar yıldız gücüne sahip olmayan bir grup olan Street Profits’i ele alıyorlar.

Seçim: The Usos

Teori vs Lashley

Amerika Birleşik Devletleri şampiyonu WWE evreninde yükselen bir yıldız olarak görülüyor, ancak bu her zaman Theory’nin Cumartesi günü kazanacağı anlamına gelmiyor. Elbette, şansı onun lehine olmaya devam ediyor, ancak hepimiz WWE işverenlerinin sürprizleri sevdiğini anlıyoruz. Bu yüzden oyumuz Lashley’e gitti.

Seçim: Lashley

2500 Bianca Belair vs Carmella

Başlangıçta, Bianca Belair’in Rhea Ripley ile dövüşmesi bekleniyordu, ancak WWE’nin Ripley sakatlığı nedeniyle stratejilerini değiştirmesi gerekiyordu. Sonuç olarak, Carmella yerine geçti ve Ham Kadınlar Şampiyonası’na meydan okumaya hazırdı. Unvan için savaşmaya hazır olabilir, ancak Belair şampiyonluk kemerini Carmella gibi bir güreşçiye kaptıracak kadar bir yıldız olamaz.

Seçim: Bianca Belair

Ronda Rousey vs Natalya

Rousey Money in the Bank’e katılan tüm güreşçilerin en önemli favorisidir900 Olasılıkla -600, kazanmaması pratikte zor görünüyor. Bununla birlikte, Rousey için inanılmaz bir galibiyet önemli bir sürpriz olurdu.

Seçim: Ronda Rousey

Men’s Money in the Bank Ladder Maçı

Burada her şey olabilir ama bizim tercihimiz Seth Rollins . Erkek, bir faktör için bahis oranlarının favorisi– son yıllarda WWE’de çok şey başaran, neslinin en iyi güreşçilerinden biri. Portföyüne daha fazla altın eklemek bugün aklından geçen şey.

Seçim: Seth Rollins

Women’s Money in the Bank Ladder Maçı

Lacey Evans ve Becky Lynch bu galibiyetin ortak favorileri. maç, her ikisi de + Dahası, diğer güreşçilerin şansı da çok uzak değil. Bununla birlikte, bu eğlenceli bir çatışma olacak, buna şüphe yok, ancak yine de Lynch’in büyük olasılıkla başarılı olacağına inanıyoruz. Neden? Niye? Yaz sezonunda Belair ile olası bir rövanş için hikayenin geliştirilmesine yardımcı olacağı gerçeğinden dolayı.

Seçim: Becky Lynch

2500.