0

3 Popüler Avrupa Futbol Kulübü, Rus Bahis Firmasıyla İlişkilerini Kesti

Rusya ve Ukrayna arasındaki anlaşmazlık siyasetin ötesindeki yöntemi kapsamaktadır. Chelsea FC gibi kulüpler aslında çeşitli kısıtlamalarla karşı karşıya kaldı ve şimdi 3 ekstra futbol kulübü, Rusya merkezli bir oyun işletmesi olan Fonbet ile bağlarını kesmeyi seçti.

Avrupa Kulüpleri Arasında Dünyanın En Popülerleri

İtalya Serie A’dan AC Milan, İspanya La Liga’dan Real Madrid ve Fransa Ligue 1’den PSG Fonbet ile bağlarını koparan futbol kulüpleridir.

Milan, 17’da Fonbet ile ortaklık kurdu ve İtalyan kulübünün işbirliğini askıya almayı seçtiğini göz önünde bulundurarak, Fonbet’in markası Milan’ın resmi sitesinde, mobil cihazlarda fark edilmeyecek. app veya San Siro arenasında (Milan’ın sahasında).

PSG ve Real Madrid, 2021 ve bu 2 kulübün taraftarlarına bir teklif dövmesi yaptı. benzersiz ve özel promosyonlardan zevk alabildiler.

3 kulübün Fonbet ile işbirliğini genişletmemeyi seçmesindeki temel faktör, anlaşmazlıkta Ukrayna’ya yardımlarını programlamaktır. Bu gelişme ile Fonbet artık artırılmış şanslar, benzersiz bonus teklifleri veya gruplarla bağlantılı ödül çekilişleri ile uğraşamayacak veya sosyal medyasında herhangi bir fırsat bulunamayacak.

PSG Will Hâlâ Moskova’daki Gençlik Akademisini Yürütüyor

PSG’nin Fonbet ile yaptığı teklif tarihine kadar devam ediyor ve kulüp işbirliğini bunun sonuna kadar askıya alacağını açıkladı mevsim. Kulüp yaptığı açıklamada, mevcut durumların grubun Fonbet ile olan işbirliğini yeniden değerlendirmesine yol açtığını ve bu nedenle şimdilik askıya almayı seçtiğini belirtti.

Ancak, PSG şunları kaydetti: Moskova merkezli gençlik akademisi çalışmaya devam edecek. Fransa Ligue 1 takımının gençlik akademisi 2021 yılında geliştirildi ve bu sezon 500 çocuğu var. PSG, 17 ülkelerde 17 akademiler işletiyor ve bir tesisi olan sadece futbol kulübü değil Rusya’da bu türden.

Juventus, Milan, Barcelona ve Inter, Rusya’da gençlik akademileri olan uluslararası ölçekte en popüler kulüplerden bazıları ve hepsi açık tutuyor.

Spor Dünyası Çatışma İçin Rusya’yı Cezalandırmaya Devam Ediyor

Dakikada, Chelsea dünya kadar savaşın en sert etkileriyle uğraşıyor spor, anlaşmazlık nedeniyle Rusya’yı cezalandırıyor.

Chelsea, Vladimir Putin ile bağlantısı olan Rus milyarder Roman Abramovich’e ait ve o zamandan beri kulübün hesapları donduruldu ve Roman Abramovich tutuklandı. Chelsea’yi satması gerekiyor.

Ayrıca UEFA, Rusya merkezli Gazprom ile olan işbirliğini Şubat ayı sonunda sona erdirmeyi tercih etti. Seçim hemen güvenilirdi. Üstelik en son St. Petersburg’da oynanması beklenen Şampiyonlar Ligi, aslında Paris’teki Stade de France’a taşındı.

.