0

Aristocrat'ın Playtech Teklifi, Birleşik Krallık Birinci Kademe Kurumları Tarafından Reddedildi

Playtech’in eski CEO’su Tom Hall, Aristocrat’ı, yatırımcı oylamasından önce Playtech’te engelleyici bir hisse geliştiren ve performans sergileyen bir grup Asyalı finansör etrafında projeyi yönetmekle suçladı. Aristocrat’ın alıntısını engellemek için, The Financial Times bildirdi.

Playtech’in CEO’su olan Hall’un adı 1989 ila , Asyalı finansörlerin Playtech hisselerini önerilen fiyatın üzerinde

satın aldığını öne süren basında çıkan haberlerle ilişkilendirildi. p hisse başına Aristocrat tarafından alıntıyı engelleme konsepti ile. Sonunda, Aristocrat yatırımcı oyunundan yeterince alamadı ve anlaşmanın gecikmesine izin verildi.

Kişisel bir inceleme şirketi tarafından hazırlanan rapora göre, Birleşik Krallık’taki Panel’i tetikledi. Bir sorgu başlatmak için Devralmalar ve Birleşmeler, Hong Kong’lu bir ev sahibi olan Hall 1989, adı açıklanmayan finansörler grubunun arkasındaki beyindi.

Rapor, Hong Kong merkezli farklı finansörler arasındaki “önemli bağlantılara” dikkat çekerek, bunlardan birkaçının “düzenlenmiş suça mesafe” olduğunu ima ederek daha da ileri gitti. Panelin değerlendirmelerine göre isimsiz bir kaynak, Hong Kong finansörlerinin hiçbir zaman gerçekte şovda faaliyet gösterdiği düşünülmedi.

Medyaya konuşan Hall, bir ajan olarak hizmet ettiği konsepti reddetti. Asya merkezli finansörler listesindeki isimlerden birkaçını tanımlayan bu kişiler için cadde. Devralma Panelini bilgilendirdiği gibi, bu kişilerden hiçbir zaman haberdar olmadığını veya bu kişilerle konuşmadığını doğruladı. Hall da benzer şekilde, Playtech hisse senedi alımlarının zamanlaması konusunda panelin yanlış yönlendirildiğini belirtti.

Kilit Paydaşlar Teklifin Çok Düşük Olduğunu Düşündü Hall, TTB Partners’ın şu anki yönteminin arka planında sessizliğini bozdu, inovasyon sağlayıcısından henüz kesin bir fiyat teklifi almayan bir başka olasılık. Bir finansör olarak kaydolmayı isteyerek grubu ücretsiz olarak destekleyen Playtech CEO’su Mor Weizer, benzer şekilde, “Birleşik Krallık merkezli birinci kademe kuruluşların, belirli önceki çalışanların ve hala işe dahil olan belirli kişilerin” benzer şekilde Aristocrat’ınkine karşı oy kullandığını belirtti. çok düşük olduğunu düşündükleri için teklif verdiler.

Playtech’te % 1.34 hissesi olan Hall, aynı şekilde Devralma Paneli, işletmenin hisselerindeki anlaşmaları 3 yıl döndürür. Şu anda, TTB Partners tarafından desteklenen Weizer ile bir yönetim satın alımı ile uğraşıyor.

Hall, görünüşe göre, çalışmayan Aristocrat teklifinin ardından TTB ile temasa başladı ve bundan sonra Weizer’dan yardım için kaydolmasını istedi. Amerika Birleşik Devletleri’nde işin büyümesi. Weizer, bir dizi ABD eyaletinde bireysel lisanslara sahiptir ve Playtech’in Michigan ve New Jersey’deki lansmanlarına öncülük etmiştir.

İngiltere ve Amerika Birleşik Devletleri’nde 2 büyük banka tarafından desteklendiği varsayılan Hall ve Weizer, Asya operasyonlarını inceleyerek veya İtalya’daki Snaitech perakende kolunu sunarak grubu ayırmayı planlamayın ve Aristocrat’ınkinden daha büyük bir anlaşmayı Playtech’in yönetim kuruluna hızlı bir şekilde gönderecektir.

.