0

MrQ, Red Tiger Ile Ortaklığını Genişletiyor, IGaming İçeriği Ekliyor

Çevrimiçi kumar kuruluşu operatörü MrQ, Red Tiger– tarafından birinci sınıf malzeme gerçekleştirerek tekliflerini artırdı. Online kumar kuruluş yazılımı uygulamasının B2B sağlayıcısı.

MrQ Tekliflerine Daha Fazla Red Tiger İçeriği Ekliyor

Bu teklif sayesinde , MrQ’nun oyuncuları artık bir dizi yepyeni şaşırtıcı, iklimsel ve tematik ödüllü video oyunu oynayabilir. İkincisi, bireylerin Dynamite Riches, Gonzo’s Quest Megaways ve Reel King Mega gibi eleştirmenlerce beğenilen iGaming oyunlarını oynayabilecekleri yepyeni Daily Jackpots sınıflandırması altında MrQ platformunda keşfedilebilir.

Kontrat, MrQ’nun bir başka taktik hamlesidir. Operatör, izleyicilerini seçkin iGaming oyunlarından oluşan bir seçimle meşgul etmek için en iyi çevrimiçi oyun tedarikçileri ile ortaklık kurmaya çalıştı. Red Tiger, kendi alanında en iyilerden biri olarak kabul edilir ve MrQ için en iyi eştir.

Red Tiger, Evolution Gaming Group’a aittir ve en iyilerinden birkaçıyla birlikte çalışır. çekici iGaming öğeleri paketi ve Daily Drop Jackpot ağı sayesinde pazardaki operatörler. Şirketin ortaklarının listesi BetMGM, Gamingtec, Finlandiya’dan Veikkaus ve Dazzletag’dan oluşuyor.

İkisi Birlikte Yolculuk Yapmayı Dört gözle Bekliyor

Red Tiger ve MrQ daha önce, operatörün canlı kumar kurulum paketine güç veren servis sağlayıcı ile işbirliği yaptı.

James Jones, Evolution Gaming’in hizmet geliştirme başkanı, işletme grubunun MrQ ile olan işbirliğini genişletmekten keyif aldığını belirtti. MrQ’yu sadece canlı kumar kuruluş materyalinden daha fazlasını kullanma ve Red Tiger’ın slot video oyunları paketi ve farklı ödül mekaniği ile tekliflerini artırma şansından heyecan duyduğunu unutmadı.

Jones MrQ ile genişletilmiş ilişkinin, dahil tüm kutlamalar için yepyeni bir yolculuğun başlangıcı olmasını sağlar.

Savvas Fellas, yaratıcısı Savvas Fellas MrQ, Red Tiger’ı bir AAA malzeme sağlayıcısı olarak takdir etti ve onu iş ortakları listesine eklemekten heyecan duyduğunu belirtti. Şirketin mükemmel ödül mekaniğini MrQ’ya dahil etmeyi umuyor.

Arkadaşlar, bu işbirliğinin MrQ’nun şu anda Evolution’ın tüm stüdyolarıyla koordineli olduğunu gösterdiğini aklında tuttu.

” Şimdi tam Evolution stüdyo paketini bitirdik ve işbirliğinin büyümesini sabırsızlıkla bekliyoruz.”

MrQ yaratıcısı Savvas Fellas MrQ için bu işbirliği, işletme ustaca ve farklı bahis öğelerini kontrol etmeye devam ederken taktiksel bir kaymaya işaret ediyor. İşletme yılında kurulmuştur ve çok sayıda tedarikçi ile yaptığı çeşitli işbirlikleri sayesinde hızla büyüyerek dikkate alınması gereken bir güç haline gelmiştir.

.