0

Playson, Ukrayna Ekibinin Ülkelerini Savunma Çabalarını Övdü

Playson, şehir kuşatmasının ortasında, iGaming malzeme sağlayıcısının üretim yetenekleri üzerinde aslında bir baskı oluşturan Kiev merkezli ilerleme kolunun çabalarına gerçekten hayran kaldı. Stüdyo, Şubat Perşembe günü ülke çapında hava saldırılarıyla başlayan Rusya’nın Ukrayna’ya açtığı savaşı dürüstçe kınadı 24.

Playson Ukraynalı Ekibinin Yanında

Playson, müşterilerine verdiği yepyeni bir mesajla, hayati hizmet operasyonlarını yürütebileceğini garanti etti, ancak aynı şekilde çok sayıda seçeneği alkışladı. çalışanları silah kullanmak veya önemli yerlerde faaliyet göstermekten web tesislerine yardım etmeye kadar çeşitli yöntemlerle ülkelerini korumak için gönüllü olmak.

Bazı Playson personeli aslında dezenformasyonla mücadele ederken, diğerleri aslında bunu seçti daha pratik bir yöntem için, yiyecekleri dağıtmak ve Ukraynalıların savaştan kaçmasına yardım etmek. Playson, Ukrayna’daki mevcut olaylar nedeniyle grubunun belirli teslim tarihlerini ve gecikmeli gönderileri kaçırabileceğini kabul etti. Durumu tartışırken, işletme şunları söyledi:

” Grubumuzun büyük bir kısmı Ukrayna’da yerleşiktir. Şubat, Rusya Ukrayna’da savaşa başladı ve iş dünyası olarak Rus askerinin ülkeye girmesini şiddetle kınıyoruz. Ukrayna’nın yanındayız.”

Playson Playson ailesi aslında Ukraynalı çalışanları ve onların ailelerini desteklemek için bir araya geldi. Bu arada iş hala Nisan ayında ICE London’a 2022 gitmeye hazırlanıyor.

Kumar Endüstrisi Rusya’ya Karşı Duruyor

Clarion Gaming geçtiğimiz günlerde bu etkinliğin Belarus ve Rus kuruluşları, kuruluşları ve kişileri için yasak olduğunu açıkladı ve mevcut olaylardan bahsetti .

” Sebat ediyoruz, bu zor zamanları yeneceğiz ve üretmekten keyif aldığımız harika slot video oyunlarıyla sizi heyecanlandırmaya devam edeceğiz” açıklaması yer aldı. Pazar günü Genius Sports, Rus ve Belarus kuruluşlarıyla ticari bağlarını durdurduğunu hızlı bir şekilde açıkladı.

Bu, Rusya pazarını gerçekten terk eden ve Rusya’yı kınayan uzun bir iş listesinin arkasını başlatıyor. saldırgan olarak. Bet24 ve Parimatch, yakın zamanda Belarus ve Rusya’daki operasyonlarını askıya aldıklarını belirttiler. LeoVegas, Rusya ve Beyaz Rusya’dan gelen spor etkinliklerinin korunmasını fiilen durdurdu.

Amerika Birleşik Devletleri’nde bile, DraftKings ve FanDuel gibi şirketler, artık savaşan ulusların sporlarını kapsamayacaklarından bahsettiler. Her iki kutlamanın da Rusya veya Beyaz Rusya ile doğrudan bir parasal ilişkisi yoktur, ancak aslında bu pozisyonu kavram dışına çıkarmamıştır.

.