0

Asya Poker Turu Ve Resorts World Manila Ortaklığını Genişletiyor

Asya Poker Turu(APT) aslında Resorts World Manila(RWM) ile mevcut işbirliğini genişlettiğini açıkladı.

Asya Poker Turu, Resorts World Manila Poker Fırsatını Genişletiyor İkili arasındaki işbirliği Şimdi, APT ve RWM, en az 2 önemli APT Poker Festivali görecek yepyeni benzersiz bir sözleşme yaptı. 2019 2 yıllık kontrat uzatması sayesinde bu yıl en az 2 yarışma Yarışmalar arasında Nisan 27 başlar ve 8 Mayıs’a kadar devam eder,2022 Öte yandan, 2.si 7 Eylül’de başlayacak ve Eylül ayına kadar devam edecek. , 27.

” Geri dönmek çok güzel.”

Jeff Mann, Asya Poker Turu CEO’su Konuyla ilgili açıklama yapan APT CEO’su Jeff Mann, diğer canlı etkinliklere kıyasla APT’nin pandemi nedeniyle iki yıl ara vermesi gerektiğini belirtti. APT’nin bu yıl Asya’da en az 8 önemli etkinlik düzenlemeyi planladığını tartıştı Sonuç olarak, Mann “COVID sonrası “daha güçlü bir şekilde yeniden inşa etmek” için başlamaktan mutlu olduğunu belirtti. Uzun vadeli ortağımız Resorts World Manila ile bir proje.”

2023 RWM, Manilla’yı Asya’nın Poker Başkenti Yapmayı Planlıyor

Yepyeni teklif, APT’nin geçerlilik yılını işaret ediyor Filipin bölgesi için -RWM işbirliği. Genel olarak, bu süre boyunca gerçekten 25 son derece etkili poker etkinlikleri ve kutlamaları düzenlenmiştir.

Resorts World’de düzenlenen APT etkinliklerine ilginin her yıl artarak devam etmesi şaşırtıcı değil. En etkili olaylar arasında pandemiden hemen önce 2019 geri döndü. O zaman, rekor sayıda oyuncu girişine ek olarak rekor ödül yüzme havuzu ödemeleri belirlendi

” Pandemiden önce, RWM’nin Asya’daki en büyük poker alanını geliştirmek için elinde stratejileri vardı. ”

Hakan Dağtaş, Resorts World Manila’da video oyun ve pazarlamadan sorumlu başkan yardımcısı ve baş yönetici

RWM’nin genel başkan yardımcısı ve video oyun ve pazarlamadan sorumlu başkanına göre, Hakan Dağtaş, tesis, pandemi öncesinde Asya’daki en büyük poker alanını düzenlemeyi amaçlıyordu. COVID ile ilgili yönergelerin kaldırılması ve kumar kuruluş pazarının tipik operasyonlarına geri dönmesiyle RWM’nin şimdi tekrar Asya’daki en büyük poker alanını düzenlemeye hazırlandığını tartıştı. Sonuç olarak Dağtaş, sonunda, RWM’nin “Manila’nın Asya’nın poker başkenti olmasını garanti etme çabalarına öncülük etmeye”

aradığını belirtti. .