0

Atlantic City'de Kumar Kuruluşu İşçileri Genel Grevde Oy Verecek

Atlantic City’deki oyun piyasası oldukça iyi bir konumda kalmasına rağmen, bir çalışan sendikası Çarşamba günü şehrin kumar kuruluşlarına ve birlikte çalışmayı bıraktıkları en büyük birkaç şirkete karşı grev çağrısında bulunmak için oy kullanacak yepyeni sözleşme düzenlemeleri geliştirmek.

Yeni Sözleşme Sözleşmeleri Anlaşmazlığın Elması Oluyor

Şehir kumarhaneleri yeni çalışanlar için açlık çekerken, onlar aslında, mevcut olanların keyfini çıkarmalarını garanti altına alma konusunda nispeten kademeli olarak hareket ettiler. Unite Here sendikasının bölgesel 54 sendikası, üyelerinden şehirdeki 9 tanınmış kumarhane konut veya ticari mülküne karşı bir grevi desteklemelerini isteyecek.

Kumar kuruluşlarıyla mevcut anlaşmaların aslında 2 haftadan biraz daha uzun bir süre önce sona erdiği gerçeği ciddiyetini gerektirmektedir; bu da görev güvenliği, avantajlar ve istihdamla ilgili diğer ürünlerin havada olduğunu göstermektedir. Sendika, bunun da onarılmasını ve hızlı bir programa göre yapılmasını istiyor. Sendika başkanı Bob McDevitt, sendikanın stratejileri hakkında şunları söyledi:

Uzun zamandır dile getiriyoruz Kumarhane çalışanlarının gerçek bir zam istemesinin zamanı geldi. Anlaşmamızın sona ermesinden 2 hafta sonrayız ve işi halletmeye çalışmaya devam edeceğiz, ancak bugün, çalışma komitesinin ellerine gerekirse grev çağrısı yetkisi vermek için bir oylama yapıyoruz. .

Yerel 54, Burada Birleşin başkan Bob McDevitt Kumar kuruluşu çalışanları sendikanın çağrısına destek verirlerse, kumar kuruluşları için çok önemli bir para kaynağı olan 4 Temmuz tatil hafta sonunu etkileyebilirler. Kumar kuruluşları çalışanlarını hafifletmek için bir yöntem geliştirebilse de, tarihe kadar birkaç hafta içinde somut bir anlaşma yapmak pek olası değil.

Bu arada sendika, çalışanların seçim yapmaları konusunda ısrar edecek. Şirketin, Atlantic City’deki 9 kumarhane binasına baskı uygulamak için üyelerinin resmi onayına sahip olması için bir grev. Birlik de aynı şekilde üyeleri için çok daha iyi anlaşmalar bulmaya çalışıyor ve esas olarak Atlantic City kumar kuruluşlarının gerçekten yıprandığı gerçeğinden ilham alıyor.

Kumarhaneler Geri Kazanma Konusunda Tedirginler

Sigara içilmesine yönelik bir kısıtlamanın kumar kurumlarının talep ettiği bu gelişmeyi tersine çevirebileceğinden korkmalarına rağmen, kara tabanlı ve çevrimiçi operasyonlardan daha fazla nakit üretiyorlar (bu değil yapması muhtemeldir). 4 Temmuz’da yapılacak bir grev büyük olasılıkla pek çok kumar kuruluşunu çalışanlarının ihtiyaçlarını dinlemeye itecek, çünkü sektör için finansal iyileşme mümkün olduğunca uzun süre sorunsuz operasyonlara bağlı olacaktır.

Bazı şüpheciler korkuyor Hastalık Kontrol ve Önleme Merkezleri aslında Amerika Birleşik Devletleri Başkanı Joe Biden’a uçuş öncesi bir gereklilik yükseltmesini tavsiye etmesine rağmen, COVID- geri dönebilir. Küresel turistler için Amerika Birleşik Devletleri’ne girerken COVID- taraması. Başkan buna uydu.

Kumarhaneler, etkileyici iyileşmeleri lehinde tartışmak için kullanılan istatistiklerin yanlış bilgi verdiği konusunda ısrar ediyor, çünkü çevrimiçi ve spor bahisleri yoluyla üretilen nakdin sadece 3’te birini tutuyorlar– kalanın çoğunluğu 3. şahıslara dağıtılır.

.