0

Bally'nin EVP'si Başarılı Üç Yıllık Görev Süresinden Sonra Emekli Oldu

Bally’s Corporation, yasal ve düzenleyici federal hükümet ilişkileri EVP’si olan Marc Crisafulli’nin işten emekli olacağını açıkladı, güvenilir Eylül Uluslararası kumar kuruluşu devi Crisafulli’deki çalışması boyunca, önemli tecrübesini kullandı. işi sürekli gelişim için yerleştirmek. Operatör, önceki EVP’nin katkılarına hayran kaldı ve bir sonraki bölümünde başarılı olmasını istedi.

Crisafulli Uzun ve Başarılı Bir Kariyer Geçirdi

Crisafulli, Twin River Worldwide Holdings’de Mayıs’ta 2019 federal hükümet ilişkilerinin EVP’si olarak, işletmenin federal hükümeti ve ABD’deki kamu işlerini yürüterek çalışmaya başladı. Bu süre boyunca, aynı şekilde, şirketin Bally’s Corporation olarak yeniden markalaşmasından önce 2020 Twin River ve Tiverton Casinos’un Başkanı olarak görev yaptı. işletmedeki son görevi.

Crisafulli’nin işletmedeki üç yıllık dönemi iş gereksinimleri nedeniyle kısa olsa da, geniş hukuk tecrübesi sayesinde Bally’nin gelişimini iyileştirdi. Boston Üniversitesi’nden Ekonomi ve Siyaset Bilimi alanında lisans derecesi ile mezun oldu ve daha sonra Georgetown Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde Hukuk Doktoru oldu. Uzmanlık yolculuğu iki buçuk yıla yayılıyor ve bina yönetimi, kablosuz sirkülasyon, video oyunları ve hukuk hizmetlerinden oluşuyor. Crisafulli’nin önde gelen bir operatör olarak üst düzey yönetim pozisyonu, mesleği için uygun bir mihenk taşıdır.

Bally’nin Krisafulli’nin Yeteneklerini Hayati Ortaklıkları Güvence Altına Almak için Kullandı

Bally’nin Yönetim Kurulu başkanı Soo Kim Crisafulli’nin bir sonraki bölümünde en iyisini istedi ve grubun onun başarılarını geliştirmek için her türlü çabayı göstereceğini belirtti.

Görev süresi boyunca düzenleyiciler, ortaklar ve iş arkadaşları arasında önemli ilişkiler ve saygılar kurdu.

Soo Kim, Bally’s Corporation Yönetim Kurulu Başkanı Crisafulli’nin en kayda değer başarısı, Rhode Island Eyaleti ve Uluslararası Oyun Teknolojisi ( IGT) Rhode Island’ın video oyun gelirini oluşturmak için. İşbirliği, Crisafulli’nin adını taşıyan bir mevzuat parçası haline geldi, 20 yıllık bir ortak çaba geliştirdi ve Bally’ye $ erişimi sağladı. milyon finansal ilerleme finansal yatırım stratejisi.

Lee Fenton, Bally’nin CEO’su, Crisafulli’ye işine olan bağlılığı ve katkıları için teşekkür etti ve önceki EVP’nin emekliliğinde en iyisini istediğini söyledi.

Yönetim Kurulumuz ve yönetim grubumuz adına, Marc’a yardımları ve bizi geliştirmemizin bir sonraki aşamasına yerleştirmedeki işlevi için teşekkür etmek istiyoruz.

Lee Fenton, Bally’s Corporation’ın CEO’su

Eski Başkan Yardımcısı Ailesine Odaklanmayı Planlıyor

Crisafulli, Bally’nin başarılarından gurur duyduğunu ifade etti ve yönetim grubuna bir ayrım yapma şansı için teşekkür etti, işin başarısına rağmen olmasını istedi.

İşin büyüdüğünü ve ilerlediğini görmek aslında bir avantaj oldu ve yardımları, yönetimleri ve ilişkileri için tüm gruba teşekkür etmek istiyorum.

Marc Crisafulli, federal hükümet ilişkileri, yasal ve düzenleyici başkan yardımcısı Ana hesabındaki bir Twitter gönderisinde Crisafulli, kansere dayanmanın aslında bakış açılarını önemli ölçüde değiştirdiğini açıkladı. Arkasında üretken ve farklı bir meslekle, ek zamanı evine, seyahatine ve benzer engellerle uğraşan diğer bireylere yardım etmeye konsantre olacak.

.