0

Geliştirme Nolimit City'yi 340M Euro'luk Anlaşmayla Satın Aldı

Evrim, şimdi Nolimit City’yi ön miktar olarak EUR’ya almayı hedeflediğini ortaya koyarak iGaming sektöründeki ayak izini birleştirmeye devam ediyor200 milyon ($210 milyon). Muhtemel satış, başlangıçtaki hedeflere ulaşıldığında sağlanan daha büyük bir maliyet sağlayabilir ve bu da 140 milyon EUR 50 ($50 milyon). Bu nedenle teklifin toplam tutarı EUR140 milyona ($357 ulaşabilir. milyon).

Limitsiz Teklif Dayanamaz

Evolution’ın birleşme ve satın alma baskısı özellikle son birkaç yıldır özellikle telaffuz edildi. Şirket, NetEnt’i ve o sırada video oyun devi Red Tiger’ın sahip olduğu başka bir stüdyoyu almak için taşındı. Daha sonra Big Time Gaming’i satın alarak buna göre hareket etti ve slot video oyunları iGaming dikeyinde mutlak bir güvenle kendini geliştirdi.

Canlı kumar kuruluşu video oyunlarının önde gelen tedarikçisi ve tasarımcısı olan Evolution , aslında Ezugi ve DigiWheel’i satın alarak canlı video oyun sektöründe rakipleri elde etmek için aktif olarak baskı yapıyor.

Evolution başkanı Jens von Bahr, işletmenin inovasyona devam etmesi için büyük bir şans olarak bu teklifi davet etti. ve önde gelen marka isimlerini işin içine katarak yenilikçi video oyunları portföyünü genişletmek. Nolimit City ve gruplarındaki çabaları alkışlayan von Bahr şunları söyledi: grup birkaç yıldır ve tamamen yepyeni bir slot video oyunları tasarımı geliştirdikleri için şaşırdım. Pazarımızdaki en iyi beyinlerden birinin Evolution ağına kaydolmayı seçtiği için mutluyum.”

Evrim başkanı Jens von Bahr Nolimit City’nin kurucu ortağı Jonas Tegman, Nolimit City ile Evolution arasında kurulan ilişkiyi alkışladığı karşılıklı bir açıklama yaptı. Tegman, her iki kuruluşun da “görevi tamamlamasını” sağlayacak bireyleri, öğeleri ve inovasyon sinerjilerini tartıştı

357 Slot Oyunlarının Geleceğini Birlikte İnşa Tegman’a göre, slot sektörü şu anda sismik bir değişiklik yaşıyor ve bunu Evolution’dan almak Nolimit’in piyasadaki en iyi online slot tekliflerine göz atmasına yardımcı olacak.

Evrim aslında yönetim kurulu genelinde aktif olarak genişlemektedir. İş, yılının ilk parasal çeyreğinde %50 gelir artışı ile harika sonuçlar elde etti. İşletme aynı şekilde, farklı anlaşmalar için Soaring Eagle Gaming ve BetRivers Kumarhanelerinden oluşan tanınmış kumar kuruluşlarıyla bazı önemli işbirliklerini gerçekleştirme yeteneğine de sahiptir.

2022.