0

Basın Gaming, Kolombiya Oyun Pazarına Girmek İçin Rivalo'yu Seçiyor

B2B video oyun sağlayıcısı Push Gaming, Latin Amerika’nın önde gelen iGaming operatörleri Rivalo ile ortaklık kurarak Kolombiya’da başlayacak. İşbirliği, Rivalo’nun, operatörün müşterilerine sunduğu şu anda dikkat çekici materyallerini genişletmesini mümkün kılacağından, dahil edilen her iki kuruluş için de anlam ifade edecektir. Push Gaming için bu bağlantı, yepyeni yargı alanlarında yepyeni kitlelerle iletişim kurmaya devam etme şansı.

Rivalo, Kolombiya Pazarında Oyun Lansmanını Hızlandırmaya Yardımcı Oluyor

Push Gaming şu anda Avrupa’nın önde gelen markalarından birkaçına Entain, gibi marka adlarından oluşan endüstri lideri malzeme sağlıyor. ), Betsson, Svenska Spel, LeoVegas ve diğerleri.

Push Gaming, işletmenin Latin Amerika’ya olan ilgisini uzun zaman önce anladı, ancak en güncel bağlantı, Bölgedeki B2B sağlayıcısı. Rivalo ile birlikte çalışan Push Gaming, dikkate değer bir video oyunu yelpazesi sunacak. Büyük Bambu ve Bison Savaşı, Jammin Jars ve Razor Shark ile birlikte şu anda oyuncuların favorisi.

Push Gaming, piyasaya çıkmadan önce son dokunuşları yapan Mad Cars ve Deadly5’in gelişini bir araya getiriyor. Press Gaming, “önce oyuncu” olan yapı öğelerine odaklanmıştır ve bu nedenle, sürümlerinden önemli geri bildirimler alacak ve bölgesel oyuncuların nelerden hoşlandığını görecektir.

İşbirliği hakkında yorum yapan, Push Oyun satış müdürü Fiona Hickey, Kolombiya pazarını Push Gaming için daha tanıdık bir yer haline getirmeye yardımcı olacak tanınmış bir iGaming markası olan Rivalo ile çalışma şansını davet etti. Hickey şunları içeriyor:

” Bu düzenleme, kontrollü Kolombiya pazarındaki büyümemizin başlangıcını işaret ediyor ve bizim için bir öncü işlevi görüyor. Latin Amerika bölgesindeki gelişim için harika bir hazırlık.”

Push Gaming satış sorumlusu Fiona Hickey Push Gaming ile Çalışmaktan Heyecanlıyım

Rivalo ülke süpervizörü Felipe Agüero, Push Gaming’in pazardaki ilk ortağı olmaktan keyif aldıklarını ve Kolombiya iGaming pazarının önemli bir kapasite göstermesini sağladığını belirtti.

” Tüketicilerimiz, Push Gaming’in dahiyane ve kapsamlı oyun portföyünü şu anda mevcut teklifimize dahil ederek, ev eğlencesine ve çekici işlevlere değer veriyor, ideal bir işbirliği gibi görünüyor.”

Rivalo ulus süpervizörü Felipe Agüero Push Gaming aslında haberlerde kaldı son zamanlarda st. Sky Betting and Gaming ile koordine edilen işletme aynı şekilde ürünlerini başka bir iGaming markası olan Coolbet ile tanıttı. Latin Amerika pazarı, Push Gaming için önemli olmaya devam ediyor, ancak iGaming materyalindeki B2B tasarımcısı ve sağlayıcısı olumlu görünüyor ve uluslararası eksenine bağlı görünüyor.

.