0

Bally's Corporation, CFO Olarak Kıdemli Başkan Yardımcısı Bobby Lavan'ı Atadı

Kumarhaneler, tatil köyleri ve çevrimiçi video oyunu şirketlerini işleten konaklama ve ev eğlencesi işletmesi Bally’s Corporation bugün yönetim grubu içinde bir değişiklik açıkladı.

Finans Direktörü olarak adım atmak

Bally’nin Bobby Lavan işin mevcut CFO’sunu değiştirmek üzere Finanstan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak atandı Steve Capp, Standard hedge fonu tarafından yönetilen gruptan ayrıldı diğer fırsatları ve çıkarları takip etmek, ancak Nisan ayı boyunca şirkete yardımcı olmaya devam edecektir.

“Bobby’nin etkin birleşme ve satın alma ve birleştirme çabalarına öncülük eden sicili, şirkete yardımcı olmada önemli olacaktır. şirketi büyütüyor ve uzun vadeli parasal hedeflerimize ulaşıyoruz. Bobby ile Gamesys kombinasyonu üzerinde çalışmaktan, parasal raporlamamızı geliştirmekten ve daha fazla yatırımcı değeri üretmek için daha geniş parasal yöntemimizi gerçekleştirmekten heyecan duyuyorum.”

Lee Fenton, CEO, Bally’s Pennsylvania Üniversitesi’nden Mühendislik Lisans Derecesi sahibi Lavan aslında Bally’s’te Finans ve Yatırımcı İlişkileri Kıdemli Başkan Yardımcısı, geçen yılın Mayıs ayının, iç ve dış raporlama prosedürlerinin yanı sıra Gamesys’in satın alınması, finanse edilmesi ve birleştirilmesi için önemli olduğunu düşünüyor.

“Uluslararası çok kanallı bir video oyunu lideri olma yolunda ilerlememizi sürdürmek için Lee ve grupla birlikte çalışmayı dört gözle bekliyorum.”

Bobby Lavan, Kıdemli Başkan Yardımcısı, Finans ve Yatırımcı İlişkileri, Bally’s20 Lavan’ın Bally’s’e kaydolmadan önce, birleşmeler ve NYSE listesinde yer alan hizmet için satın almalar, karmaşık sistem kombinasyonu ve zenginleştirilmiş raporlama analitiği.

Turning Point Brands’e katılmadan önce, Lavan, General Wireless Operation’ın paradan sorumlu başkanı olarak görev yaptı ve çok sayıda uzman ve portföy süpervizörü pozisyonlarında bulundu. Wall Street’te. Danışmanlık gerekli düzenleyici onayı alır almaz, CFO olarak yepyeni görevine adım atacak.

Satın Alma Teklifini Değerlendirme

Çevrimiçi spor bahislerinde ve kumar kuruluş video oyunlarında çok kanallı bir varlığı artan uluslararası kumar kuruluşu ve ev eğlence kuruluşu, birincil yatırımcısından kârlı bir teklife konu oluyor Standart Genel, Ocak ayında kalan paylar için piyasa fiyatının %% primli anlaşma yapmıştır. New York hedge fonu şu anda Bally’s’de %20 hisseye sahiptir.

Teklifi ve diğer taktik seçenekleri incelemek için, Bally’s geçen ay, sırasıyla mevcut parasal ve hukuk danışmanları Macquarie Capital ve Potter Anderson & Corroon’un hizmetlerini sürdürmeyi seçen bağımsız ve kayıtsız yöneticilerden oluşan benzersiz bir komite geliştirdi.

Şubat ayında da çok kanallı video oyunu ve evde eğlence hizmeti, işletmenin ESG tekniğini yönetmek için benzersiz bir komite kurarak çevresel, sosyal ve yönetişim (ESG) politikalarına olan güçlü bağlılığını gösterdi.

.