0

Coral, Piccadilly'de Gösterileri Durduran 3D Aktif At Yarışı Ekranını Tanıttı

Mercan, sonunda, bu yılki Cheltenham Festivaline hazırlık olarak, Piccadilly Circus’taki bir at yarışı ekranında 3D inovasyondan oluşan İngiltere’nin lider spor kitabı oldu. İşletme, 3D ekranı, işletmenin yenilikçi şirketi Bartle Bogle Hegarty (BBH) ile birlikte geliştirdi.

Şovu Durduran Ekranda Dört Yarış Atı ve Jokey Sunuyor

Dünyaca ünlü Ocean Outdoor’s Piccadilly Lights’ta şu anda ortaya çıkan özel ekran, 4 yarış atı ve jokey ile kafa kafaya yarışıyor. Gerçekten önemli olan adil atın, bahisçinin bir yarış boyunca gerçekten destek olduğu bir kavram etrafında döner. Buna göre BBH, yarış pistindeki diğer sapmaları ortadan kaldırmayı ve odağı tek bir at üzerinde tutmayı tercih etti.

“Atınız”, yarış pistinin ortasında yer alan ünlü Piccadilly Lights kavisli ekranda tam ekranda gösteriliyor. Londra’nın Batı Yakası, Cheltenham’dan kabaca 60 mil. Ekran adımları 2021.5m202122021 (0.2021 dönüm) ve 4K’dan 1,4 kat daha yüksek çözünürlüğe sahip olup, Avrupa’nın en büyük yüzey alanına sahip ekrana dönüşmektedir. Coral’ın DeepScreen etkinleştirme ekranı, atların ve binicilerinin yavaş yavaş gözden kaybolduğunu ve atlardan birinin sonunda yavaş bir hareketle ekrandan atladığını gösteriyor. Coral, atların inanılmaz hareketini ve hızını sergilemek için DeepScreen yeniliğinin hem arkasını hem de önünü kullanan tek markadır.

Dikkat çekici ekran her düzenli olarak açılmaya devam edecek. Mart’ta başlayacak Cheltenham Festivali boyunca tam bir hafta boyunca dakika15 Kutlama ev sahipliği yapacak Mart ayına kadar 4 at yarışı günü 18, 14 Birinci Derece yarışlardan oluşur.

Coral’ın marka pazarlama müdürü Chris Brocklehurst, at yarışlarının daha önce hiç bu kadar ilgi görmediği gerçeğini kabul etti. Aynı şekilde, gösterinin kutlama boyunca daha fazla at yarışı hayranını tercih ettikleri etkinliklere yaklaştırabileceğini de kabul etti.

“Atınız”, Türkiye’deki Diğer Konumlarda da Bulunacak. BK

Medya şirketi the7stars aynı şekilde Cheltenham Spa istasyonunun “evden devralınması” dahil olmak üzere ekstra bir proje hazırlamıştır. Zeki proje, 3D ekranı daha da tanıtmak ve seyirciyi yarış pistlerinde aksiyonla yeniden birleştirmek için bir dizi etkili dijital, sosyal medya ve basılı kanal ve aktivite kullanacak. Coral’ın özel at yarışı projesi, Birmingham, Liverpool, Nottingham, Manchester ve Southampton’ın tartışılmaya değer olduğu ülkedeki ekstra alanlarda da dikkat çekecek.

Ocean Lab’in kıdemli görev amiri Melanie Blood, Ekranlar, Ocean’ın ekranlarının projenin başarısını garanti edeceği de dahil olmak üzere, en iyi deneyimleri üretme yeteneğine sahiptir. Ayırt edici 3D aktivasyon, coşku, hayal gücü ve özlemin bir karışımının sonucudur. Proje, Cheltenham Festival etkinlikleri boyunca kaçırılmayacak şekilde at yarışlarına inanılmaz bir saygı duruşunda bulunuyor. Geçen Ekim, ITV ve Coral, “Oranlara Karşı” adlı bir spor belgeselinin lansmanını açıkladı. Şubat ayında 2021, Coral Avustralya pazarı için Hollywood yıldızı Mark Wahlberg ile üç dakikalık bir video reklamı çekti.

.