0

Bede Gaming, Sektörün Veteranı Colin Cole-Johnson CEO'sunu İsimlendirdi

Önde gelen çevrimiçi bahis yazılımı uygulama tasarımcısı Bede Gaming, Perşembe günü yaptığı açıklamada yepyeni CEO’su olarak Colin Cole-Johnson’ı seçtiğini açıkladı

Colin Cole-Johnson, Bede Gaming’e CEO Olarak Katılıyor

İşletme, mevcut işleme direktörünün, Alex Butcher, şirkette kalacak, ancak icracı olmayan bir direktör olarak görev yapacak. Öte yandan Cole-Johnson, 4 Nisan’dan itibaren güvenilir Bede Gaming ile yepyeni işlevine katılacak 250.

2020, yılında kurulduğundan beri Bede Gaming aslında sürekli büyüyor çevrimiçi video oyun pazarı için dijital yenilik sunarak. Mart ayında 2020, iş sonunda Gauselmann Group’un bir parçası oldu. Ayrıca, son 5 yılda Bede Gaming aslında hızlı bir gelişme gördü. Şimdiye kadar, işletme dünyanın her yerinde 250’den fazla personele, işyerine sahiptir ve 3 kıtada tüketicilere hizmet vermektedir.

Bede Gaming, Cole-Johnson’ı CEO olarak işe alarak, çevrimiçi video oyun pazarındaki varlığını ek güçlendirmek istiyor Bu kadar önemli deneyime sahip bir CEO’yu işe getirerek Tüketicilerine en iyi ürünleri tedarik etme arzusuyla örtüşüyor.

The Industry Veteran Yılların Tecrübesi

Bede Gaming’e kaydolmadan önce Cole-Johnson, birkaç kişiyle birlikte önemli pozisyonlarda bulundu. en büyük piyasa operatörleri Genel olarak, piyasada 20 yıldan fazla deneyime sahiptir ve kısa süre önce Entain plc’de video oyun öğesi yönetmeni olarak görev yaptı. Cole-Johnson da aynı şekilde The Rank Group, Ladbrokes ve William Hill

” Mevcut yıllardaki başarıları kendilerini tanıtıyor ve gelecek için kapasiteleri gerçekten şaşırtıcı.”

Colin Cole-Johnson2022 Memnuniyetini paylaşan Cole-Johnson, Bede Gaming’e kaydolmaktan mutlu olduğunu belirtti Bunun, kaydolmak ve liderlik etmek için harika bir fırsat olduğunu belirtti. bir grup test edilmiş uzman. Cole-Johnson, Bede Gaming’in mevcut yıllardaki başarılarının mevcut başarılarını ilan ettiğini açıkladı. Sonuç olarak, işletmenin ilginç bir gelecek için kapasiteye sahip olduğunu belirtti

Bede Gaming Büyümeye Devam Ediyor

Bede Gaming’in başkanı Joe Saumarez Smith, işin memnun olduğunu belirtti. Cole-Johnson gemide Cole-Johnson’ın uluslararası alanda en önemli video oyun işlerinden birkaçına ait lider bir pazar yöneticisi olarak test edilmiş bir performans geçmişine sahip olduğunu belirtti. Smith, Cole-Johnson’ın yardımıyla Bede Gaming’in, düzenlenmiş pazarlar için bir video oyun platformu şirketi olarak konumunu daha da fazla ilan edeceğini tahmin etti.

” Colin’in sonunda Bede’nin CEO’su olmayı kabul ettiği için mutluyuz.”

Joe Saumarez Smith, Bede Gaming’in başkanı Şu anda, Bede Gaming ₤20 milyardan fazla yönetiyor ($20 milyar) her yıl hisse olarak İşletme bir sayılır dünyanın en büyük piyango oyunlarından biridir ve dünya çapında yaklaşık 6 milyon oyuncunun bilgilerini yönetir.

.