0

BETER Turnuva Bütünlüğünü Artırmak İçin Yeni Önlemlerini Açıkladı

Bahis ve video oyun hizmetleri tedarikçisi BETER bugün, etkinliklerin açıklık düzeyini artırmayı hedefleyen yarışma organizatörleri için bir dizi yepyeni adımı açıkladı.

Etkinliklerin Şeffaflığı Paramount

BETER, Uluslararası Olimpiyat Komitesi ve Setka Kupası’nı yöneten spor federasyonları doğrultusunda oluşturulan bir dizi çeşitli politika ile popüler canlı etkinliklerinin her biri için istikrar çıtasını yükseltmeyi amaçlıyor. EsportsBattle, diğer herhangi bir yarışma organizatörüne uygun tipik bir politikaya ek olarak.

BETER’in birincil istikrar sorumlusu Andrii Nerkutov, “makul oyun kavramları” ve yarışmaların istikrarı, neyin yattığını ayrıntılı olarak açıkladı. BETER’in hizmetinin özü ve işi sürekli olarak istikrar politikasına ince ayar yapmak ve mahallesinin “güvenliğini” garanti etmek için yöntemler bulmaya çalışıyor.

” Biz yepyeni tedavilerimizin ve sistemlerimizin kombinasyonunu başka bir katman olarak görün Operatör ortaklarımız adına istikrarın sağlanması– BETER tarafından sağlanan tüm canlı olayların açıklığına tamamen güvenebileceklerini garanti etmek. Dahili BT hizmetleri ve sohbet robotu, rakip kişilerin güvenliğini sağlar ve herhangi bir şüpheli etkinliğin kişisel olarak bildirilmesine izin verir.”

Andrii Nekrutov, Dürüstlükten Sorumlu Başkan, BETER İyileştirme Alanları

BETER’e yılında kaydolan ve fiilen katkıda bulunan Nekrutov tarafından geliştirilmiştir. İşletmenin pazar niteliklerini yükselten yepyeni prosedürler, yarışmaların ve etkinliklerin istikrarının iyileştirilebileceği 4 lokasyonda yer alıyor: şüpheli alışkanlıkların tespiti, farkındalık oluşturma projeleri, istihbarat odaklı inceleme ve bölgesel spor istikrar yasalarına uygunluk.

BETER, ortaklarıyla mantıksız oyun sorunları hakkında sürekli bilgi alışverişi için bir çıkış noktası olarak bir istikrar operasyon merkezi kullanacak, 24 saat çalışan bir dahili grup ise bütünsel bir analiz sunmak için işletmenin inovasyonunu kullanacak. şüpheli durumların in-pl

BETER, farkındalık yaratma projelerine yönelik olarak e-öğrenme, eğitim, bilgi uçurma platformu kurma, işe alım öncesi inceleme yapma gibi farklı tekniklerden yararlanacaktır.

BETER, polisle işbirliği içinde çalışarak, şüpheli alışkanlıkların fiilen tespit edildiği durumlarda incelemelere başlayacak. ve yargı makamları, bütünlükle ilgili tüm istihbarat bir Dürüstlük Olay Veritabanında tutulacaktır.

Her yarışma organizatörünün kendi ülkesindeki spor istikrar yasalarına uyumu garanti etmek için BETER tutarlı izleme yayınlayacaktır. ve dünya çapındaki spor uygulamaları nedeniyle mevcut düzenleyici ortamların rutin değerlendirmelerini yapacaktır.

.