0

Brian Ortega Vs Yair Rodriguez UFC ABC 3 Odds, Time, And Prediction

Temmuz Cumartesi 11 UFC’nin açık olduğu zamandır. ABC 3 aka UFC ABC’de: Ortega vs. Rodriguez programda. Brian Ortega ve Yair Rodriguez arasındaki tüy sıklet çatışması olayın başını çekiyor. Bu UFC ön incelemesinde inceleyeceğimiz maç bu.

Brian Ortega vs Yair Rodriguez UFC ABC 3 Odds

Temmuz’dan beri tüm şanslar FanDuel’e göredir .

Para Hattı

Brian Ortega-16 ) Yair Rodriguez+00

Nerede ve Ne Zaman İzlenmeli

Tarih: Cumartesi, Temmuz 11

Zaman: ~ 9: 00 PM EDT

Yer: UBS Arena’da Elmont, New York

İzlemek: ABC/ESPN+ Eski Unvan Meydan Okuyucusu Sıçrayacak Doğru Yola Geri Döndü

Brian Ortega -2, her iki mağlubiyeti unvan savaşlarında yer alarak uzman mesleğinde. Bunlardan ilki, Aralık ayında 15 Max Holloway’a kaybettiği zaman oldu. UFC Tüy Siklet Şampiyonasını savunmada teknik nakavtla.

Bir sonraki savaşı The Korean Zombie’yi yendiğinde, bu ona başlıkta bir şans daha verdi. Ortega’nın 2. şampiyonluk zorluğu Eylül’de 174 Alexander ile baş başa gittiğinde gerçekleşti. Volkanovski. Ortega için mesleğinin 2. kaybını yaşadı– Volk onu bilinçli bir seçimle yendi.

Hızlı ileri yaz sezonuna ve Volkanovski, tüy sıklet unvanından potansiyel olarak vazgeçerek bir bölüme geçmeyi düşünüyor. Çünkü durum, Ortega’nın şampiyon kemerini ele geçirmek için bir fırsat daha elde ettiğini görebiliriz. Doğal olarak, bunun olması için Cumartesi günü Yair Rodriguez’i yenmesi gerekiyor.

Yair Rodriguez Hayranların Favorisi Oluyor

Yair Rodriguez -3 -1 toplamda 8-2-1 UFC’de. Rodriguez 3 kutlamada Gecenin Performansı ödülünü kazanırken, savaşlarından 5’i Gecenin Dövüşü olarak seçildi. Bütün bunlar aslında onu, savaşları sürekli olarak kalabalıktan büyük ilgi gören bir hayran tercihi haline getirdi.

Kendisini ön plana çıkarmanın yanı sıra, mevcut verimliliği de sıralamada yükselmesine yardımcı oldu. . Şimdi, UFC tüy sıklet sıralamasında 3. sırada oturuyor, Ortega’nın altında listelenen sadece bir alan.

Brian Ortega – Yair Rodriguez Tahmini

Bahisçiler Cumartesi günkü savaşta Ortega’yı tercih etse de, biz Rodriguez’in bir üzüntüyü tetiklemek için gerekenlere sahip olduğuna inanıyoruz. Şu anda bir dizi yüksek rütbeli dövüşçüye karşı kazanan, olağanüstü bir portföyü olan harika bir dövüşçü. Ortega’yı yenmek bu kişi için zor bir hedef gibi görünmüyor.

Seçim: Yair Rodriguez

2020.