0

Canines Rip Oregon Loto Biletini Parçalara Çevirdi, Piyango Ödendi

İki yaşındaki Jack ve 11 aylık Apple, sahiplerinin kazanan piyango biletini nefis bir ödül için yanlış yorumlayan Salem, Oregon’dan 2 sevimli Alaskan Klee Kais. Uygun bir şekilde, bir evcil köpeğin yaptığı gibi, 2 tüylü iyi arkadaş, bileti birçok küçük parçaya ayırana kadar durmadı. Sahipleri Nathan ve Rachael Lamet, eylemi yaptıktan sonra ödülü aynı şekilde tüketmiyor gibi göründüklerini göz önünde bulundurarak, biletten kalanları şaşırtıcı bir şekilde ele geçirdiler ve Oregon Eyalet Piyangosuna postaladılar.

Devlet Piyangosu Kazanan Bileti Birlikte Parçaladı

Biletin durumuna rağmen, piyango oyunu yetkilileri devam etmeyi ve bir yapboz gibi birleştirmeyi seçti . “Yapbozun” Firavun’un Altın Bulmaca video oyunu için 3 dolarlık bir bilet olduğunu çabucak buldular. Yeterince hızlı bir şekilde, biletin kazandığını da doğruladılar ve 8 dolarlık ödemeyi 2 ortağa gönderdiler.

Nathan ve Rachael de aynı şekilde gerçekte neler olduğunu tartışan bir not yazdılar ve hatta bir “fotoğraf” eklediler. Kanıt için vandallar”. Yine de ortaklar, piyango oyunu personeline, kötü piyango oyunu biletlerini çiğneme uygulamalarına rağmen köpeklerinin “çok sevimli” olduğunu gösterme gereğini hissettiler. Olay, bir gece Lametlerin, kontrolsüz bir şekilde, yaramaz evcil köpeklerinin kolayca ulaşabileceği bir mesafede, bir osmanlıda bileti bırakmasıyla gerçekleşti. Sahipleri uyurken, köpeklerinin aklında başka stratejiler vardı. Nathan’a göre, ertesi sabah erkenden Nathan ve Rachel, biletin “kontrol edilemeyeceğini düşündüğüm noktaya kadar tüketildiğini” keşfettiler. 2, olayı son derece eğlenceli buldu ve loto personelinin de hikayelerini mizahi bir şekilde keşfetmesi konusunda cesaretlendiler. Hikayelerini paylaşmayı ve devlet lotosuna postayla göndermeyi seçtiler.

“Onları seviyoruz, ancak çoğu zaman deliriyorlar”

Rachael, evinizde işler biraz karışık olabileceğinden köpeklerinin daha fazla çiğneme oyuncağına ihtiyaç duyduğunu itiraf etti. Apple’ın durumu olan 11 ayda, bazı köpekler hala bazı “genç çiğneme” yapmaktan zevk alırlar, bu kötü bir rutin evcil köpek 2 yaşına gelene kadar sürebilir. muhtemelen sevimli ikilinin durumu. Oregon piyango yetkilileri, bunun, “aslında bir evcil hayvan tarafından çiğnenmiş” kazanan bir bilet gönderen birinin ilk vakası olduğunu itiraf etti. Yıllar boyunca personel, çamaşır yıkarken yanlışlıkla temizlenmiş biletleri, çamura düşmüş kirli biletleri veya gerçekten bir motorlu araba tarafından ezilmiş biletleri gördü. Oregon piyango oyunu yetkilileri, çiğnenmiş bilete ilişkin bir beyanda bulunarak, bilet alıcılarına biletlerini aile hayvanlarının erişemeyeceği bir yerde tutmalarını tavsiye etti. Yılın başında DraftKings, Oregon Eyalet Piyangosu için ana spor bahisleri tedarikçisi olacağını açıkladı.

11.