0

Hayvan Sermayesi Ve Diğer Yatırımcılar Fonu 20Shots

20 Çekimler, bir işletmeye -Rüya sporları yazılım uygulamasının iş tasarımcısı, aslında organizasyonunu güçlendirmek için ek finansman elde etti. Finansörler işletmeye $482,334 sağladılar. ), 6 milyon$

334 değerlendirmesine ulaşmasına yardımcı olmak Finansmanda Yarım Milyon Alınan Çekimler

Fantasy5,

başarısı Shots’ın Premier Lig temalı rüya spor ürünü, dikkat çeken finansçıların dikkatini çekti, Hayvan Sermayesi İkincisi işletmeye finansman teklif etti, ancak 334 Shots kesin miktarı açıklamayı reddetti. Sonunda, entegre olan tüm finansörler tasarımcıya yaklaşık yarım milyon katkıda bulundu ve incelemesinin 6 milyon dolara ulaşmasına yardımcı oldu.

20 Shots, yepyeni rüya öğelerini güçlendirmek için yeni alınan fonları kullanacak. İşletmeye göre, en büyük ürün çeşitliliğinin piyasaya sürülmesiyle ilgili. Rüya tasarımcısı Fantasy5 ürününe yepyeni video oyunları eklemeye ve Avrupa’nın en popüler futbol liglerinin çoğunu kapsamaya hazırlanıyor. 20 Bu nedenle şutlar, futbol taraftarlarını çok daha iyi meşgul etmek için Avrupa Ligi ve UEFA Şampiyonlar Ligi tekliflerini içerecek.

Fantasy5 $000,000 ödül verecek tüm video oyunları için, şu anda oyunculara Premier Lig rüya video oyununda kullandığı ödül.

Animal Capital Praised 20 Shots’un Ürünleri

Marshall Sandman, Animal Capital’de işlem ortağı , şirketinin 20 Shots satın alma tercihini tartıştı. 20 Shots’a aşırı doymuş bir rüya pazarında kendini farklılaştırma ve dikkate değer bir ürün sağlama yeteneğine sahip olduğu için hayrandı. Sandman da aynı şekilde şirketin Fantasy5’ini erken bir hit olduğu ve hem iş dünyasının hem de hayranların dikkatini çektiği için alkışladı.

Onların amiral gemisi video oyunu Fantasy5 Erken bir başarı, B2B ilişkileri, bunu harika bir mülk haline getirmek için belirgin bir şekilde yerleştirilmiş ve daha genç bir kitleyle rezonansa girme ve yapışkan olma yetenekleri, yolculukta olmaktan mutluluk duymamızın tüm nedenleridir.

Marshall Sandman, taşıma ortağı, Animal Capital334 20 Shots’ın kurucu ortağı ve başkanı Jacob Kalms, ücretsiz oyun alanının sona erdiğini doğruladı kadar önemli ölçüde doymuş. Bu nedenle, 20 Shots, inovasyonunu dünyadaki popüler spor liglerinin çoğunda mükemmel bir şekilde kullanmayı amaçlamaktadır. Bu amaçla, Shots, düzenli olarak yepyeni kaliteli ürünler sunma kabiliyetini satın almak istiyor.

Geliştirme tasarımı tahminlerimiz, bu sezon yarım milyon oyuncu sınırını kıracağız ve ölçeklendirmemiz ortakların satın alma masraflarını düşürürken katılım, bekleme ve elde tutma oranlarımızı piyasa ortalamalarının önemli ölçüde üzerinde koruyor.

Jacob Kalms, CEO, 334 Shots Şubat ayında Kalms, Gambling News ile Fantasy5 vizyonu hakkında konuştu. O zamanlar, oynaması ücretsiz video oyunlarının daha popüler hale geleceğini ve önümüzdeki 3 yıl içinde yepyeni devasa bir şey olacağını düşündüğünü bize bildirdi.

.