0

Games Global, Live 5'in Benzersiz Slot Portföyünü Dağıtacak

iGaming pazarı Live 5 için geliştirici ve slot malzemesi geliştiricisi, artık Live 5’in oyunlarını yepyeni ve mevcut izleyicilerle daha da fazla artıracak bir toplama platformu olan Games Global ile yepyeni bir dolaşım sözleşmesi imzaladı. boyunca 2022 ve .

Bina Momentumu ve Erişim

Bu işbirliği sayesinde Live 5, video oyunlarını yepyeni oyunculara sunma şansına sahip olacak, ancak aynı şekilde mevcut portföyünü birleştirecek. Games Global tüketicileri, oyuncularını, sonunda Live 5’in imzası haline gelen yepyeni ve yenilik odaklı bir oyun oynamayı seçerlerse Live 5 başlıklarını listeleme olanağına sahip olacaklar.

Oyunlar Global, özellikle ReelzUp mekaniği olarak adlandırılan yepyeni bir işlevi içeren The Game With No Name’den oluşan Live 5’in en son oyunlarını içerecek. Stüdyo, oyunu gerçekten faydalı kılmak için inanılmaz grafikler ve bunlara eşlik eden matematik ile işaretlenmiş benzersiz ve farklı başlıklar oluşturdu.

Bu, Gems of the Nile, Lucky Golden Clover, Lucky Golden Clover gibi çok sayıda istisnai slottan oluşur. Royal Tiger Lightning Lines, Wolf 81, Patlayan Wilds, Wild Gods of Egypt, Minotaur, Fruit & Nut ve daha fazlası. Live 5, son derece yaratıcı stiller ve kullanıcı deneyimleri üzerine inşa edilmiş birçok farklı başlığa sahiptir ve bu, stüdyonun öğelerini ilk konumlarında bu kadar popüler hale getirir. Bu tiraj sözleşmesi teklifini tartışan Live 5 CEO’su Lloyd Butler şunları söyledi:

Games Global, değilse de en büyük materyallerden biridir. pazardaki tedarikçilerin video oyunlarımızı portföyüne dahil edebilmeleri ve platformundan güç alan sayısız operatöre sunabilmeleri Live 5. için bir dönüm noktası dakikasıdır. Live 5 CEO Lloyd Butler2022

Live 5, Slot Geliştirmek için İnovasyona Güveniyor

Butler, daha fazla gelişmenin yolda kaynamasını sağladı ve çığır açan oyun, Live 5’in ilerlemesinin son derece kimliğinde pişirildi ilerlemek. İşbirliği, platformun Live 5’in benzersiz video oyunlarını davet etmekten mutluluk duyduğunu belirten Games Global CPO’su Andrew Booth tarafından da davet edildi.

Hem özel hem de ortak materyalleri sergileyen sektör lideri video oyunları broşürümüzle gurur duyuyoruz. Live 5 gibi şirketler dahil olmak üzere, müşterilerimize ve dünya çapındaki oyuncularına artan çeşitlilik ve macera katmaya devam ediyoruz.

Games Global CPO Andrew Booth2022 Live 5, dijital video oyun malzemelerinin en eski ve en köklü geliştiricilerinden biridir. kara tabanlı video oyunlarından sunucu tabanlı ağlara, mobil kumar kuruluşlarına ve ötesine kadar çok kanallı bir müşteri.

.