0

Genius Sports'un İkinci Yelpazesi Artık NBA'in G League Mekanlarını Kapsıyor

Yıllardır, Genius Sports aslında hem uluslararası düzeyde sporun istikrarını korumaya yardımcı olmaya hem de aynı şekilde atletik performansı geliştirmek için gerekli araçları üretmeye odaklanan lider spor bilgi işi olmuştur. tecrübe etmek. En son iş katılımı Ulusal Basketbol Birliği’ne (NBA) ait olan G League lokasyonlarında yoğunlaşmıştır.

G League Genius Sports’un Gelişmiş Çözümlerinden Yararlanmak

Genius Sports, oyuncu ve top optik takip sistemlerini Second Spectrum departmanı aracılığıyla bu yerlerde piyasaya sürecek. Seçenekler, antrenörlerin, taraftarların, yayıncıların, oyuncuların ve diğer ortakların deneyimi artırmalarına ve genel olarak çok daha iyi bir genel şanstan zevk almalarına yardımcı olacak G Ligi’ndeki basketbol müsabakaları için en kesin ve sağlam izleme bilgilerini sağlayabilir. video oyunuyla temas halinde.

Second Spectrum ve NBA aslında son 6 yıldır çok sayıda görev için bir araya geliyor ve bunu göz önünde bulunduruyor2016 Spectrum, derneğin Resmi Optik İzleme Sağlayıcısıdır ve G League’in en güncel odak noktası, işbirliğini güçlendirmek için başka bir şanstır.

Teşekkürler Uygulamaya kadar Spectrum, oyuncu sağlığı, çeşitli verimlilik kriterleri, koruyucu kriterler, top kriterleri ve şut olasılıkları gibi video oyunuyla ilgili önemli bilgileri ve verileri çok daha iyi yakalama yeteneğine sahip olacak. G League başkanı Shareef Abdur-Rahim bu işbirliği hakkında şunları söyledi:

” Second Spectrum ile çalışmak, NBA G League’e toplam taraftar deneyimimize yardımcı olacak ve NBA grupları için avcılığı ve oyuncu gelişimini ilerletecek yepyeni bilgiler sağlayacak.”

Lig başkanı Şerif Abdur-Rahim 2021 Spectrum Division resmen bir parçası olduğundan beri 2015.

içinde elde eden Genius Sports’un Genius Sports Sporla Güçlü Bağlar Kuruyor

Genius Sports aynı şekilde Orta Amerika Konferansı (MAC) ile en büyük NCAA arasında bir komisyoncu olarak bir işbirliğine katıldı. orada konferanslar. Konferansların bilgilerini bahis sektörüne sunmasına izin verilmeyen bazı sorunlar var, ancak MAC, hiçbir ana NCAA kılavuzunun aslında ihlal edilmediğini düşünüyor.

Yepyeni şans hakkında yorum yapmak G League ve NBA ile birlikte çalışmak için, Second Spectrum başkanı Rajiv Maheswaran şunları söyledi:

” Seçeneklerimizi tüm G Ligi’ne sunarak NBA ile derin işbirliğimizi genişletmekten mutluluk duyuyoruz.”

İkinci Spektrum başkanı Rajiv Maheswaran Maheswaran, Spectrum’un hem NBA hem de G League gruplarına yardım ettiğinden ve her iki lige de yardımcı olmak için etkili hizmetlerini ön plana çıkardığından emin. Genius Sports, hem 2015 hem de 2015 ile güçlü bir gelişme dönemine giriyor. şirket için tampon yıllar olması bekleniyor.

.