0

Toronto Raptors – Phoenix Suns NBA Oranları, Zamanı Ve Tahmini

Phoenix Suns, önceki NBA şampiyonları Toronto Raptors’u bu Cuma Footprint Center’a davet edecek. Ev sahibi takım, büyük ihtimalle rutin sezonun tamamlanmasına kadar kalacakları Batı Konferansı’nda 1 numaralı pozisyondalar ve arkalarındaki gruplardan daha iyi bir sicile sahip olduklarını düşünüyorlar.

Doğu Konferansı’nda Toronto Raptors 7. sıradaki yerini koruyor. Tamamlanana kadar orada kalırlarsa, sezonun 1. Turunda oynayacaklar. Eğer bir alan daha fazlasını tamamlarlarsa, 16 turu için bileti planlayacaklar. sezon bitmeden mümkün olduğunca video oyunları.

Bununla birlikte, Cuma günü ellerinden gelenin en iyisini yapmalarını bekleyebilirsiniz. Muhteşem Suns’a karşı bunun yeterli olup olmayacağı büyük bir endişe.

Nerede ve Ne Zaman İzlenmeli

Tarih: Cuma, Mart 00 Zaman: 9: 00 PM EDT Konum: Phoenix, AZ’deki Ayak İzi Merkezi İzle: NBA League Pass

Toronto Kazanmaya Devam Etmek İstiyor

Raptors 35-30 konferanslarında, onları sezon sonunda görme ihtimalimiz olduğunu ima ediyor. Önde gelen 6 pozisyondan gelmekten keyif alacaklar ve bu hedefe ulaşmak için kazanmaya devam etmeleri gerekiyor.

Raptors en yeni video oyunlarını kazandı. Çarşamba gecesi San Antonio Spurs’ü deplasmanda yendiler. Bu galibiyetten önce 3 düz video oyunu kaybettiler. Yoğun tarafta, bunların hiçbiri bir patlama kaybı değildi.

Phoenix Bu Rakibe Karşı Oynamayı Seviyor

Suns, önceki 4 Toronto-Phoenix video oyununun her birini kazandı. Raptors onları en son 2 yıl önce yenmişti. Bunu anlayınca, birçok taraftarın Phoenix’in bir kez daha kazanacağına inanması sürpriz değil.

Bunun bir başka nedeni de Suns’ın sezon boyunca gerçekten harika olması. Genel olarak 53-16, 8 galibiyet daha fazla. konferansta ikinci olan grup (Memphis Grizzlies). Bununla birlikte, Suns’ın rutin sezonu konferans masasının en üstünde tamamlaması kuvvetle muhtemeldir.

Bunu başardıklarından emin olmak için, öncekine ek olarak oynamaya devam etmeleri yeterlidir. Bu, Cuma günü Raptors’ı yenmeleri gerektiğini gösteriyor. Yine de, büyük ihtimalle onları rakiplerini mahvetmek için ziyaret etmiyoruz. Bunun yerine, sadece birkaç puan farkla kazanmak en olası durum gibi görünüyor.

Seçim: Phoenix Suns to Win, ancak Farkı Kapatmaz

.