0

Dallas Mavericks Vs Houston Rockets NBA Oranlar, Zaman Ve Tahmin

Teksas merkezli iki franchise–Dallas Mavericks ve Houston Rockets– bu sezon Cuma gecesi 3. kez korna çalacak. Önceki 2 savaşlarını Dallas kazanmıştı, yine de, tüm zamanların rekoru söz konusu olduğunda, Houston hala bir farkla önde. Mavericks ile kafa kafaya rekorları. Faktör? Houston’ın oyuncuları 2021- döneminde harika basketbol oynamıyorlar.) mevsim. Şu anda Batı Konferansı’nın en altında oturuyorlar.

Bu arada Dallas, büyük bir yükselme şansı ile konferansta 6. sırada kalıyor. Biraz şansla, Mavericks hafta sonuna kadar 4. sıraya yükselebilir.

Nerede ve Ne Zaman İzlenmeli

Tarih: Cuma, Mart 11 Zaman: 8: 00 PM EDT

Konum: Houston, Teksas’taki Toyota Center

İzle: NBA League Pass

Dallas Mavericks, Şaşırtıcı Bir Yenilgiden Sonra Geri Dönmek İstiyor

Dallas’ın üst üste 5 galibiyetle mükemmel koşusu, Çarşamba gecesi evinde New York Knicks’e kaybettikleri zaman sona erdi. Video oyununa büyük -400 favoriler olarak girmesine rağmen, Mavericks

kaybetti. puan.

Çarpıcı bir kayıptı, ancak Dallas’ın oyuncularına, önemli ölçüde zayıf oyuncularla bahis yaparken bile gevşememeleri için bir ipucu işlevi gördü. Mavericks’in oyuncularından birkaçı, büyük olasılıkla ellerinde basit bir görev olacaklarını düşünerek odak dışı görünüyordu.

Ancak, aynı şey Dallas’ın yine muhteşem olan en önemli yıldızı için kullanılmaz. Söz konusu adam Luka Doncic’in video oyunu yüzünden puanları uzaklaştırdığını gördüğümüz 31– her iki gruptaki herkesten daha fazla.

Doncic sezon boyunca 2 video oyununda 20+ puanla gerçekten dikkat çekiciydi. in2022 Cuma günü büyük ihtimalle gündemde kalacak adam o. Harika bir iş çıkaracağına şüphe yok, ancak meslektaşlarının da aynı şekilde galibiyetten emin olmak için adım atması gerekiyor. Yine de, rakipleri ligdeki en kötü gruplardan biri olduğu için, büyük olasılıkla bu sefer tam anlamıyla gitmek zorunda değiller.

Herhangi Bir Şey Var mı? Bu Sezon Houston Rockets için Umut?

Bir 11- ile) rekor, Houston şüphesiz konferanstaki en kötü grup. Beste dakikasında, Rockets playoff bölgesindeki en yakın gruptan daha az galibiyete sahiptir. Bununla birlikte, 2022’da sezon sonuna gelmek bu grup için zor bir hedef gibi görünüyor.

Bu özellikle şu gerçek için geçerli: onların türü aslında oldukça sinir bozucu olmuştur. Elbette, önceki 3 video oyunlarından 2’sini kazandılar, ancak bundan önce, 12 düz bir şekilde kaybettiklerini gördük. video oyunları.

Parlak tarafta, kazandıkları 2 video oyunu, ikisi de Houston’da oynandı. Yine de, bu galibiyetlerden bağımsız olarak, ev rekorları ligin en kötüleri arasında yer alıyor. Şimdi, Roketler -11 Toyota’da.

Seçim: Dallas Mavericks Kazanacak ve Korunacak yayılma

.