0

GGPoker Mürekkepleri Triton Poker Ile Sponsorluk Anlaşması

GGPoker, önde gelen çevrimiçi poker alanı, Pazartesi günü, gelecek etkinlikleri için Triton Poker’e sponsorluk yapmaya hazırlandığını açıkladı.

Yepyeni işbirliği şartlarına göre, önde gelen poker alanı Triton Poker’in Kıbrıs Özel Sürümü etkinliğine sponsor olacaktır. Dahası, GGPoker ve Triton Poker arasındaki ortaklık, öncekini yarışmanın yetkili ortağı olarak belirler.

Öne çıkan poker yarışmasının 2 Nisan’dan itibaren gerçekleşmesi planlanıyor. 7 Nisan, 2022, Kıbrıs’ta Merit Hotel and Casino‘da. Altı günlük Special Edition Super High Roller serisi, No-Limit Hold’em 6 ve 8-hand gibi çok sayıda video oyunuyla ilgilenecek. Ayrıca, yarışmacı bireyler de kısa deste yarışmalarında aynı şekilde zevk alabilecekler.

Triton Poker Series’in CEO’su Andy Wong, bunun heyecan verici olduğunu belirtti. GGPoker gibi önde gelen bir ortakla güç birliği yapmak. Ayrıca, işletmenin çevrimiçi video oyunu pazarında önemli bir deneyime sahip olduğunu açıkladı. Wong’a göre, GGPoker aynı şekilde “ustaca video oyunları ve işlevleri oluşturmanın öncüsü olmakla ünlüdür”. canlı korumanın aslında Triton Poker için bir sır olduğuna dikkat çekti. Şimdi, Wong’a göre, bu işbirliği “hayranlarımızın eşsiz anlarımızda tatmaya geldiği zevkleri ve dökülmeleri artırmaya” yardımcı olacak.

“GGPoker’ı bu sezon birinci ortağımız olarak ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz.”

Andy Wong, Triton Poker Series John Scanlon CEO’su, GGPoker’ın sponsorluklar ve canlı etkinlikler direktörü, canlı pokeri yepyeni bir düzeye çıkarmanın, serinin piyasaya sürülmesinden dolayı Triton için birincil hedef olduğunu dahil etti. Ek olarak, prodüksiyonun kalitesinin ve mahalle ile olan etkileşimin tanınmış oyunculardan veya satın almaların büyüklüğünden daha önemli olduğunu açıkladı. Sonuç olarak Scanlon, yepyeni işbirliğinin poker oyuncuları için farklı deneyimler getireceğini ortaya koydu.

“Bu işbirliği, pokeri premium ürün teklifleri aracılığıyla kitlelere ulaştırmak için tipik bir hedefi olan 2 marka arasındaki en iyi sinerjidir.”

John Scanlon, GGPoker sponsorluklar ve canlı etkinlikler direktörü Yepyeni haberler Triton Poker ile sponsorluk teklifi kısa süre önce geldi, GGPoker, Dan Bilzerian’ın büyükelçilik görevinden ayrıldığına dair haberleri yalanladı. Gerçekte, iş Twitter, tanınmış Ermeni-Amerikalı poker oyuncusu, iş sahibi ve sosyal medya yıldızının doğruladığını doğrulamak için devam etti. marka elçisi olarak konumunu sürdürecektir.

.