0

Osaka'daki Eyalet Meclisi MGM IR Teklifini Destekliyor

MGM Resorts Japan’ın Osaka’daki birleşik tatil köyü (IR) stratejisi, eyaletteki yasa koyucuların bir ilerleme stratejisine izin vermesinden sonra ilgi kazandı.

Osaka IR Projesi Bir Adım İleri Atıyor

Perşembe günü, yasa koyucular bölge meclisi boyunca Osaka’daki IR işini gözden geçirdiler. Görev, Liberal Demokrat Parti ve üyelerinden geniş yardım aldı. Komeito Partisi, GGR Asia göre. Genel olarak, 2022 genel üyelerden 75 IR çabası ve yetkilendirilmiş bir IR Bölge Geliştirme stratejisi.

Ancak bu, hazırlanan işin hemen başlayabileceği anlamına gelmez. IR teklifi şimdi Osaka Kent Konseyi’nin onayını isteyecektir. Mart 75 için belirlenen rutin sezon genel kurul toplantısında, Konsey, IR görevi. Osaka için IR teklifi Konsey oylamasından geçerse, teklif daha sonra ülke çapındaki federal hükümete

gidecektir. IR teklifini ülke çapındaki federal hükümete göndermek için son tarih Nisan 08, 2022. Osaka’nın yanı sıra, Japonya toplam 3 IR alıntısını yasalaştırdı. Diğer 2 tanesi Nagasaki ve Wakayama’da bulunmaktadır.

MGM Resorts’un Osaka’daki ORIX ile işbirliği içindeki işinin maliyet etiketinin 1 JPY olması beklenmektedir. trilyon (9,1 milyar $). Her şey yolunda giderse ve iş yasa koyucular tarafından yeşil ışık yakılırsa, tatil yerinin kapılarını ziyaretçilere açması bekleniyor 2029.

En yeni gelişmenin yanı sıra, geçen ay MGM Resorts Japan, “Belirtilmiş Kompleks Turistik Tesisler için Alanların Geliştirilmesine İlişkin Temel Anlaşma” imzaladığını açıkladı. Ayrıca, işletme, Osaka / Yumeshima konumunda yer alacak belirli bir karmaşık gezgin merkezi için bir ilerleme stratejisi oluşturmak için Osaka’daki vilayet ve şehir ile birlikte çalıştı. .

Tesisin Turizmi Artırması Bekleniyor

Osaka’daki IR teklifinin şüphesiz yardımcı olacağı bölgedeki turisti artırmak. Ayrıca, yetki verildiğinde, inşaat ve inşaat aşaması kısa ömürlü çalışma ortamları üretecek ve BT biter bitmez uzun vadeli çalışma ortamları hazır olacaktır. Bununla birlikte, görevin önümüzdeki aylarda daha fazla ilerleyeceği düşünüldüğünde, MGM tarafından ek bilgiler henüz doğrulanmadı. ,08 otel alanları, kumarhane zemini, alışveriş yerleri, yemek mekanları, kongre merkezleri ve diğer tesisler. Milyarlarca dolarlık görevle ilgili daha fazla bilgi henüz doğrulanmadı.

Tüm bunlar kulağa hoş gelse de, aslında Yumeshima Adası’nın ideal olup olmadığı konusunda sorunlar var. Yepyeni IR için alan. Gerçekte, daha geçen hafta, ORIX ve MGM Resorts acenteleri, Osaka Belediye Meclisi’nden bu endişeyi gidermek için memnun kaldılar. Uzmanların artık adanın tatil köyü yapısına karşı dayanıp dayanamayacağını belirlemesi ve eğer öyleyse onu nasıl inşa edeceğine dair bir yöntem keşfetmesi

.