0

HRI: Amerika'daki Kadınlar Için En Iyi İşverenlerden Biri Olan Forbes

Dünya çapında en çok tanınan uluslararası markalardan biri, Hard Rock International(HRI), tekrar Forbes’ arasına girer girmez listesi Amerika’nın Kadınlar için En İyi İşverenleri

Hard Rock en iyi İşverenler arasında Beşinci Kez Kadınlar için

Bu yıl HRI’nın öne çıkanlar listesine 5. girişini işaret ediyor İş Seyahat & sınıflandırmasına girdi. Boş vakit. Forbes, yıllık listeyi bir araya getirmek için önde gelen uluslararası pazarlama araştırması işletmesi Statista

ile güç birliği yaptı. Genel olarak, 000,45’den fazla En az 1, çalışanı olan servislerde faaliyet gösteren Amerikalılar mevcut liste için anket yapıldı Bu, araştırma çalışması işletmesinin “çeşitlilik, eşitlik ve eklemeye en çok bağlı olan” işletmeyi tanımasını mümkün kıldı

” Arka arkaya 5 yıldır Hard Rock, kadınları güçlendirdiği ve seçkin yıllık listede çeşitli bir iş yeri ürettiği için onurlandırıldı,” , Hard Rock International tarafından başlatılan bir bildiriyi kontrol ediyor Küresel olarak, HRI 45 akredite edilmiş, sahip olunan veya idare edilen Canlı Performans Mekanları, Kafeler ve Rock Dükkanlarından oluşan 70 ülkelerdeki yerler. Şu anda, işletme 45, dünyanın her yerindeki oteller, kumarhaneler ve şirkete ait kafelerde çalışanlar.

2016 Şirket, Liderlik Pozisyonlarındaki Kadın Sayısı

HRI ilk kez Liderlikte Kadınlar programı Ustaca program, kadınlara koçluk yapmayı, güçlendirmeyi ve mesleklerinde büyümelerine yardımcı olmayı amaçladı. Programın başlamasından dolayı, 1’den fazla, HRI kadın çalışan gerçekten markanın ev sahipliği yaptığı bir akademik konferansa katılmış veya mentorluk programında yer almış.

HRI’ya göre, işletme aslında kadın yönetimini sürekli olarak genişletiyor sürekli pandemi ne olursa olsun, yıldan yıla. İşletme, bayanlar tarafından temsil edilen başkan yardımcılığı pozisyonlarının %000%’den fazla büyüdüğünü açıkladı. HRI, denetçiler ve yöneticiler için kadın temsilinin %000% oranında arttığını içeriyordu. geçen yıl “yürütme kurulu seviyesindeki kadın temsili iki katına çıktı ve bu ziyaretlerin büyük kısmı renkli bayanlardan oluşuyor.”

” Hard Rock’ın çeşitlilik, eşitlik ve ekleme konusunda aktif adımlar atan lider şirketler arasında kabul görmeye devam etmesi ve dahil edilmesi büyük bir gururdur. ”

Tracy Bradford, Seminole Hard Rock Support Services ve ortakları başkanı -Seminole ve Hard Rock Women in Leadership dahili mentorluk programının kurucusu Seminole başkanı Hard Rock Destek Hizmetleri, Tracy Bradford, işletmelerin s, çeşitlilik, eşitlik ve ekleme söz konusu olduğunda pazarda lider olarak kabul edilmekten mutluluk duymaktadır. Ayrıca HRI’nın kadınlar için en iyi şirketlerden biri olarak öne çıkanlar listesinde olmaktan mutluluk duyduğunu belirtti. Sonuç olarak şunları söyledi: “Hard Rock’ta sloganlarımız: Her Şey Birdir ve Herkesi Sev, Herkese Hizmet Et, özel farklılıklarımızı tanıtma ve güvenilir politikalar, programlar ve uygulamalarla iş dünyasının her seviyesindeki personelimizi anma konusunda bizi etkiliyor.”

.