0

LeoVegas.News, Inter Milan'ın Bilgi-Eğlence Ortağı Oldu

İsveçli bahis operatörü LeoVegas aslında İtalyan futbol kulübüyle Inter Milan ile yepyeni üç yıllık bir sözleşme imzaladı. operatörün haber departmanını LeoVegas.News, spor grubunun ana bilgi-eğlence ortağı olarak görecek.

LeoVegas.News Inter Milan’a Ortak Oldu

Infotainment aynı anda hem bilgilendiren hem de eğlendiren bir haber türüdür. LeoVegas.News, bu nedenle, benzersiz Inter Milan materyali işlevi görecek ve benzersiz dijital materyalle futbolseverlerin ilgisini çekecektir.

Inter Milan, diğer yandan, LeoVegas’ın marka adını her yerde tanıtacaktır. San Siro arenasında ev video oyunları. Futbol kulübü, ev arenasının sinema ve yan LED’lerinde LeoVegas.News’in logo tasarımına yer verecek. Ayrıca grup, Appiano Gentile merkezli Suning Eğitim Merkezinde marka adını tanıtacak.

Grup LeoVegas.News’i destekleyecek ve marka adını tanıtacak, ikincisi ise istisnai üretim yapacak. profesyonel sporcuların hayranları için malzeme. Inter Milan’ın bilgi-eğlence odaklı bir teklif imzalama seçimi, onun mahallesine bağlılığını gösteriyor.

Luca Danovaro, Inter Milan’ın baş gelir sorumlusu, kulübün LeoVegas.News’in Nerazzurri hanesine kaydolmasından heyecan duyduğunu belirtti. İşe en kaliteli, eğlenceli haberleri sağladığı için hayran kaldı ve bunun grubun dünya çapındaki hayran kitlesini sürekli olarak birinci sınıf malzeme ile meşgul etmeye olan bağlılığı ile uyumlu olduğunu belirtti.

Küresel hayran kitlemize en yüksek kalitede benzersiz malzeme vaadi, önemli ölçüde dünya çapında bir ev eğlence işi haline gelmenin geliştirme yönteminin temelleri arasındadır ve aynı özeni ve geliştirme arzusunu gerçekten keşfetmiş olmaktan keyif alıyoruz. bu alanda LeoVegas.News.

Luca Danovaro, CRO, Inter Milan Danovaro, yepyeni işbirliğinin grubun büyümesine ve daha fazla hayrana ulaşmasına yardımcı olacağını akılda tuttu. Buna ek olarak, mevcut taraftarların Inter Milan dünyasının bir parçası olmalarına yardımcı olacak.

Bu arada, LeoVegas.News’in pazarlama müdürü Niklas Lindahl, işinin dünya çapında saygın ve değerli bir futbol kulübüne güç vermekten heyecan duyduğunu da sözlerine ekledi. Lindahl, LeoVegas.News’in grubun bilgi-eğlence ortağı olarak çalışmayı ve hayranlarına birinci sınıf materyaller sunmayı sabırsızlıkla beklediğini belirtti.

İşbirliğimiz ortak paydamıza dayanmaktadır. Kullanıcılarımız için anekdotlar, hikayeler ve ilgi çekici bilgiler sunabilen, temel olarak Nerazzurri taraftarlarını ve futbol meraklılarını içeren ve onları heyecanlandıran dijital ev eğlencesine yönelik kültürel yöntem. Inter Legends aracılığıyla, Nerazzurri’nin mükemmel tarihini geriye doğru takip edebilir ve onu dünyanın en önemli gruplarından biri yapan önemli dakikaları anlatabiliriz.

Niklas Lindahl, CMO, LeoVegas.News Lindahl, LeoVegas.News’in amacının yayılmak olduğu sonucuna vardı. LeoVegas.News ve Inter Milan’ın paylaştığı spor niteliklerini ve bağlılığını vurgulayın.

Bu haber, LeoVegas’ın Eylül başında Manchester City FC ile dövme yaptırdığı bir işbirliği teklifini takip ediyor.

.