0

Tabcorp EBet Satıyor, Tazmanya İzleme Lisansı Aldı

Avustralyalı oyun grubu Tabcorp Holdings Limited, eBet şirketine sunmak için bir sözleşme açıkladı ve Tazmanya’da yepyeni bir izleme lisansı hakkında bilgi verdi.

eBet Satış Sözleşmesi

Avustralya Menkul Kıymetler Borsası (ASX)- Frank Makryllos tarafından yönetilen bir işletme olan Tabcorp ve Venue Digital Technology Pty Ltd, Victoria’daki video oyun lokasyonlarına taahhüt ve izleme sistemleri sağlayan iş satışına yönelik bir düzenlemeye katıldı ve New South Wales, eBet, işletme sermayesi gereksinimlerine ve diğer koşullara dayalı olarak 62 milyon AU$ (415 milyon) para karşılığında küçük kapanış koşulları.

“Bugün açıklanan anlaşmalar, bir istikrar hizmetleri tasarımına dönerken Oyun Hizmetleri hizmetimizi düzene koymamıza izin veriyor,” dedi Tabcorp’un yönetim direktörü ve başkanı Adam Rutenskild, gelişmeleri şu şekilde açıklıyor: b’deki “canlı büyüme hedefleri” doğrultusunda işletmenin iyileştirme tekniğinin “hemen uygulanması” için gerekli diğer Bahis ve Medya ve Kumar Hizmetleri hizmetleri.

eBet satışının MY’nin ilk yarısının sonuna kadar toplamda olması bekleniyor22 ve işletmeye eşlik eden herhangi bir ürün aleyhte değişiklik yapılmaması ve gerekli uygunluk onaylarının alınmasına tabi tutulacaktır.

Alıcının gerekli uygunluk onaylarını alamaması veya satışı tamamlamaması nedeniyle anlaşmanın sona ermesi durumunda , Tabcorp, 3 milyon AU$ (2 milyon $) tutarında bir ara ücreti almaya hak kazanacak ve bu, milyon AU$’na (6,7 milyon $) yükselecek. ) özellikle senaryolarda.

Satış düzenlemesine ilişkin eBet hizmet konusu, MY’de 23 4,4 milyon AU$’ı (2,9 milyon $) temsil ediyordu. FAVÖK ve 2 milyon AU$ (1.34 milyon $) FAVÖK zararı ve iş satışının satışta vergi öncesi bir kazanca yol açması bekleniyor sonuçlandıktan sonra 34 milyon AU$ 26 milyon $ civarında.

” eBet’in olası satışı, FY’mizin yayınlanmasında açıklandı22 sonuçları ve sözleşmeye hızlı bir şekilde ve yepyeni taktik talimatlarımız doğrultusunda fiilen katıldığımız için mutluyuz,” dedi Rutenskild.

Tazmanya İzleme Lisansı

Tam olarak aynı ASX dosyalamasında, Tabcorp, Max Regulatory Services’a (MRS) verilen yepyeni bir Tazmanya İzleme Operatörü Lisansının bilgilerini doğruladı. Tazmanya’daki otellerde ve sertifikalı kulüplerdeki elektronik video oyun yapımcılarını (EGM’ler) takip etmesine izin verin.

20- 1 Temmuz’dan 2023 başlayan yıllık lisans, MRS önceden 2 milyon AU$ lisans maliyeti ödeyecektir (1$23 milyon) Tazmanya federal hükümetine, 1 milyon AU$ ($), ile birlikte ) Topluluk Destek Fonu’na hibe.

Lisansın Tazmanya’da verilmesi, iş dünyasının federal hükümetin bağımsız bir üçüncü taraf izleme moduna geçişinden yararlanma şansı ile paralellik gösteriyor. e.

.