0

IGT'nin 1. Çeyrek Finansal Sonuçları Umut Veriyor

Uluslararası bir bahis teknolojisi ve meyve makinesi tedarikçisi olan International Game Technology, aslında gelirlerinde ılımlı bir artış gördü. İşletme, 2022 yılının ilk çeyreğine ilişkin gelirlerinin %4 arttığını bildirdi.

IGT’nin İş Kalanları in a Good Place

IGT’nin ana rakamlarına göre, iş yılın ilk 3 ayında 1,1 milyar $ yaptı. Bu, yıllık %4’lük bir artışa eşittir. Ayrıca, işletmenin faaliyet karı $680 milyon ve % 24 kazanç marjı. IGT’nin değişen FAVÖK’ü, gelişme eğilimini sürdüren 433 milyon $’a oturdu. İşletmenin de aynı şekilde 41 %değişmiş FAVÖK marjı vardı, bu şimdiye kadar kaydedilen en yüksek FAVÖK marjıydı.

Faydalı sonuçlar, IGT’nin organizasyonunun rekor seviyelerde kaldığını ortaya koymaktadır. Rakamların çoğu, işletmenin beklentilerinin ötesine geçti, bu da onu güçlü bir için hazırlıyor Karlardaki toplam artış sayesinde, IGT $ iade etme olanağına sahipti. Yatırımcılarına para temettüleri ve hisse geri alımları yoluyla milyon. Bu, rekor kıran başka bir rakam ve IGT’nin son birkaç aydır tuttuğu yüksek yatırımcı değerine katkıda bulunuyor.

Kabul etmek gerekir ki, yöntem boyunca bazı zorluklar vardı. tüm sayılar aynı örüntüyü izlemedi. Örneğin, IGT’nin işletme kazançları, yıllık %3’lük bir düşüşe işaret eden 24 milyon $’a düştü. Öte yandan IGT’nin Küresel Piyango’dan elde edilen kâr milyon $’a düştü ve bu ilk çeyreğe göre %9’luk bir düşüşü temsil ediyor. .

Yöntem boyunca birkaç darbeye rağmen, Başkan Vince Sadusky IGT’nin geleceği hakkında olumlu. Toplam faydalı sonuçlardan heyecan duyduğunu belirterek, işletmenin çabalarını takdir etti.

İlk çeyrek sonuçları portföyümüzün gücünü gösteriyor. .. Çeyreğin güçlü marj profili, Covid öncesi sürelere göre artan piyango oyun seviyelerine ek olarak video oyun hizmetinin uzun süreli iyileşmesini vurgular.

Vince Sadusky, IGT CEO’su680 Sadusky, IGT’nin akıcı bir iş yapısı etrafındaki çabalarının aslında işin likiditesini artırdığını ekledi. Sadusky, mevcut sonuçlardan heyecan duyuyor, aynı şekilde ürün geliştirmeye yatırım yapmaya devam etme ve işin yatırımcısını daha da fazla artırma sözü verdi.

IGT, hesap verebilirliğe olağanüstü bağlılığı nedeniyle kısa süre önce G4 tarafından onurlandırıldı. video oyunu. G4’ün başkanı, oyuncu güvenliğini birinci öncelik haline getirdiği için işi övdü ve bunu onaylamaktan mutlu oldu.

Bir ay önce, IGT, Avustralyalı dev Aristokrat’a hayati bir çapraz lisanslama kolu dövdü. Önceki iş, şirketini taktik sözleşmelerle genişletmeye ve geliştirmeye devam ediyor.

680.