0

Wynn's BAE Casino Resort Konsorsiyumu HKS Architects Kiraladı

Wynn Resorts, RAK Hospitality ve Marjan’dan oluşan konsorsiyum, Birleşik Arap Emirlikleri’ndeki (BAE) birleşik tatil köyü için stil uzmanı olarak HKS Architects’i seçti.

Turizmin Çok Ötesine Yayılan Fırsatlar

Ras Al Khaimah’da yapay ada Al Marjan’da inşa edilecek üst düzey tatil köyü ve kumar tesisi, Wynn Resorts’un Orta Asya’daki ilk anonim kumar tesisi konut veya ticari mülkü olacak. Doğu ve Kuzey Afrika bölgesi ve işletmecinin dünya çapındaki ilk sahil tesisi.

Ülke ve bölge üzerinde böylesine önemli bir etkiye sahip bir görevin ilerlemesinde yer almaktan onur duyan HKS Architects’in usta hazırlığı ve stil birincil Kevin Underwood, birleşik kumar tesisi tesisinin “turizm sektörünün çok ötesinde” kapsayan “bir dizi şans üreteceğini” vurguladı.

” üst düzey otellerde dünya çapında bilgi ve deneyim zenginliği ve gelişmeye dönüş op gerçekten farklı, sürdürülebilir ve kaliteli ve benzersiz ziyaretçi deneyimlerine odaklanan bu yepyeni turist dönemine yakışan bir şey.”

Kevin Underwood, Master Planlama ve Tasarım Müdürü, HKS Architects Ocak ayında, Amerika Birleşik Devletleri kumar kuruluşu işi, ulus başladığında BAE’de multi-milyarlık bir tatil köyü işine hazırlandığını açıkladı yasama oyun. Wynn, Ras Al Khaimah Marjan ve RAK Hospitality Holding’de yerleşik mülk sahibi konut veya ticari mülklerin tasarımcısı ile sahildeki tesisi halka açma stratejileriyle geliştirmek için ortaklık kurdu. .

“Yepyeni tesis, ziyaretçilerine gerçekten inanılmaz bir ortamda olağanüstü konaklama, yemek ve ev eğlencesi sunan bölgede türünün ilk örneği olacak,” dedi Eng Abdulla Abdooli, Marjan’ın başkanı, konsorsiyumun vizyonunun anlaşıldığını görmekten ve “üst düzey konukseverlik kriterlerini yükselterek” Orta Doğu’daki turistlerin gelişmesine yardımcı olmaktan heyecan duyuyor.

45 Geleceğin Turizm Mıknatısı ve Ana Cazibe

Anonim kumar tesisi tesisi, Marjan’ın amiral gemisi olan Al Marjan Adası’ndaki özel bir adada geliştirilecek, 1’den fazla birinci sınıf oteller, 000 boşluklar ve ev içi gelişmeler, günümüz MICE merkezleri, 15 besin ve video oyun yeri ve diğer özelliklere ek olarak içecek alternatifleri ve dinlenme salonları.

Basitçe adada bulunan gelişmiş konut veya ticari mülk Resü’l-Hayme Uluslararası Havalimanı’na dakika ve Dubai Uluslararası Havalimanı’na 45 dakika mesafede ziyaretçileri aynı şekilde deniz manzarası, kumlu plajlar, ve bir yat limanı.

Wynn’in doğrudan finansal yatırımıyla kurulacak olan birleşik kumar tesisi tesisi, BAE’nin büyüyen konaklama sektöründeki en büyük görevdir ve ülkenin ekonomisine önemli ölçüde değer katması beklenmektedir. turizm sektörünü geliştirerek, doğrudan ve dolaylı görevler üreterek ve video oyun ve eğlence ile ilgili pazarlar için gelişme sağlayarak ülke.

.