0

Kalamba Games, Andrew Crosby'yi Baş Ticari Görevlisi Olarak Ekledi

Polonyalı video oyunu tasarımcısı Kalamba Games,Andrew Crosby’ye danışarak yönetim grubunu güçlendirdi. . İkincisi, yepyeni baş ticari yetkili olarak işletmenin pazarlama çabalarını yönetecek.

Kalamba, Andrew Crosby’yi Satın Aldı

Kalamba Games’in bir parçası olarak Crosby, markanın pazarlama faaliyetlerini yönetecek . Faaliyet gösterdiği yönetilen pazarların büyüyen listesinde işletmenin farklılığını artırmak için yepyeni endüstriyel teknikler tasarlamakla görevlendirilecek. Crosby oyun sektöründe yetenekli ve çalıştı Piyasadaki çeşitli güvenilir markalar için. Kalamba’nın rakiplerinden biri olan Relax Gaming’in hesap yönetimi direktörü olarak dört yıllık bir sürenin ardından Polonyalı sağlayıcıya kaydoldu. Bundan önce, Crosby, Bay Green Online Casino‘da bir kumar kuruluşunun başkanı olarak neredeyse iki yıllık uzun bir görev süresine sahipti. 2009 ile 2009 arasında, Net Entertainment’ta farklı pozisyonlarda bulundu – yine bir başka oyun video oyunları sağlayıcısı.

Pazardaki on üç yıllık tecrübesiyle Crosby, Kalamba Games grubunun vazgeçilmez bir üyesi olacaktır.

Tedarikçinin Stratejileri Crosby’de Yankılanıyor

Crosby, Kalamba’ya kaydolma şansının onu sevindirdiğini ortaya koyarak yepyeni pozisyonu hakkında yorum yaptı. Oyun pazarına gelişme getiren birinci sınıf ürünler üretme çabalarını desteklemeyi dört gözle bekliyor. Crosby, işletmenin geliştirme talimatlarının, bireysel düzeyde kendisiyle gerçekten rezonansa giren bir şey olduğunu ve Kalamba’nın hedeflerine ulaşmasına yardımcı olmak için sabırsızlandığını ekledi.

Steve Kalamba Games’in kurucu ortağı ve CEO’su Cutler, yeni atanan kişi hakkında konuştu. Cutler, tüm üst yönetim grubunun Crosby kadar bilgili birinin gemide olmasından memnun olduğunu belirtti. CEO, Crosby’nin dürtü ve deneyiminin Kalamba’nın temel kavramlarıyla “iyi bir şekilde birleştiğini” açıkladı. Cutler şunları ekledi:

“O Yepyeni pazarlara girerken, uluslararası sıralamamızı genişletirken ve Crosby’nin şimdi yönetiminde büyük bir rol oynayacağı en yüksek kalitede başlıkları sürekli olarak yayınlarken, bizim için ilginç bir büyüme dönemine imza attı. ”

Taktiksel satın alma, Kalamba Games’in büyüme çabalarının bir parçasıdır. İşletme, daha kontrollü pazarlarda farklı teklifler ve etkili lansmanlarla organizasyonunu giderek güçlendiriyor. 2021’da, sağlayıcı Yunanistan, Malta ve İsveç’ten oluşan yepyeni Avrupa yargı bölgelerine girmek için lisans verdi.

Kalamba Malta ve Polonya’da işyerleri bulunan , İsveç, Malta ve Yunanistan’da aldığı lisansların ardından geçtiğimiz yıl bir dizi yepyeni pazara girdi. Nisan ayında sağlayıcı, ürünlerini ilk kez İspanya ve LATAM pazarlarında piyasaya sürdü.

.